Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Домбровський Ігор

Домбровський Ігор Ростиславович

Рік народження: 1966

Опис політика

На позачергових парламентських виборах 2019 року балотувався у списку партії “Свобода”.

В облраді під час головування Ганни Старикової (“Батьківщина”) фракція "Свободи" входила в коаліцію й індекс опозиційних голосувань був невисокий. У 2017 році він становив 1,7%

Депутат облради неодноразово намагався виступити на сесії Ірпінської міськради, де розглядалися питання щодо дерибану землі громади, зокрема і на сесійному засіданні, коли розглядали генплан міста. Депутатська більшість і тогочасна головуюча в.о. Мера Ірпеня Анастасія Попсуй не давала депутату облради слова. Це є порушенням закону України.

Коли не давав на сесіях ради виступати Домбровському екс-мер Ірпеня Володимир Карплюк, його депутати з партії “Нові обличчя” застосовували силу, аби стягнути Домбровського, який має представницький мандат від громади, з трибуни.

Разом з громадою депутат відстоював в судах котельні як власність громади, які протиправно оформив на себе недобросовісний монополіст ТОВ “Мастер-Енерго”. Два роки поспіль це товариство зривало опалювальний сезон в селищі й котельні, які вдалося через суд повернути громаді, запускалися 2017 року в аварійному режимі. Домбровський разом з односельцями вночі чергував біля котелень, щоб з боку монополіста не було провокацій.

Також разом з громадою виступив за відновлення роботи стаціонару в селищі Коцюбинське, який закрили в березні 2019 року та підтримав приєднання селища Коцюбинське до Києва.

Домбровський свідчив у справі щодо першого перевороту влади в Коцюбинському (2016 рік). Один з тогочасних депутатів “Нових обличзламав йому ніс. Справа станом на 2020 рік слухається в першій інстанції.

Депутат неодноразово пікетував правоохоронців та Кабмін, вимагаючи відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, якого на цій посаді затвердив парламент.

Був обраний депутатом Київської обласної ради 2015 року. Входить в регламентну комісію. Балотувався в окрузі, до якого головно входить селище Коцюбинське та частина міста Ірпінь.

Під час Революції Гідності був на Майдані, зокрема в ті ночі, коли там розстрілювали людей. Після цих подій разом з майданівцями люстрував “регіонала” мера Ірпеня Володимира Скаржинського. Після цього добровільно пішов на фронт. Після повернення з фронту регулярно організовує формування та доставку волонтерської допомоги в зону АТО.

У 2000-2007 роках працював у групі агрокомпаній “Рамбурс”.

У 1993-2000 роках працював в системі Укрсоцбанку. 

У 1989-1993 роках працював в системі Академії Наук України.

Протягом останніх 10 років Домбровський веде боротьбу за збереження Біличанського лісу й відстежує схеми незаконного розподілу рекреаційного ресурсу.

Очолює ірпінську регіональну ГО “Самозахист”.

Закінчив Київський Політехнічний Інститут та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Робота помічником для:

  Верховна Рада 8, На громадських засадах
  Київська обласна рада 6, На громадських засадах

  Читайте на ЧЕСНО

  Facebook обманює, що не блокує дописи про "Азов"

  Facebook обманює, що не блокує дописи про "Азов"

  Нещодавно міністр цифрової трансформації Михайло Федоров оголосив, що завдяки його домовленостям з компанією Meta за згадування про полк "Азов"...

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу