Фото: Мезенцева Марія

Мезенцева Марія Сергіївна


Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання по 168 округу (м.Харків) від партії “Слуга народу” як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Заступниця голови Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом.

У 2015 році була обрана депутаткою Харківської міської ради від “Об’єднання “Самопоміч” по округу №2 як безпартійна. Членкиня постійної комісії Харківської міської ради з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проектів.

Фізична особа-підприємиця з 2016 року. У 2015 році працювала в Альянсі Європейських Консерваторів та Реформаторів у Брюсселі менеджеркою з відповідності. З 2008 до 2010 року була помічницею юриста в ТОВ “Земельний Ексклюзив” (м.Харків).

З 2018 року - членкиня міжнародної громадської організації “Європейська асамблея жінок-депутатів”. З 2016 року - викладачка англійської мови на волонтерських засадах в адаптаційно-культурному центрі “АКЦентр”. З 2014 до 2015 року працювала фандрайзеркою на громадських засадах у Фонді “Вільна Україна”.

Проходила стажування в Європейському Парламенті, Парламентській Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, Бізнес Раді “Україна-ЄС” у Брюсселі, Верховній Раді України. Працювала в Альянсі Європейських Консерваторів та Реформаторів у Брюсселі менеджеркою з відповідності.

Багаторазова чемпіонка України із сучасних танців.

Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна за спеціальностями “міжнародні економічні відносини” та “референт-перекладач з англійської мови”. Навчалася у Кентському університеті (Великобританія), здобула ступінь магістра за спеціальністю “міжнародні відносини та міжнародне право”.

Прогульниця засідань комісії Харківської міської ради.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Харківська міська рада 7
  • Обʼєднання "Самопоміч"
  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом

Приймальні Приймальні