Фото: Зубко Юрій

Зубко Юрій Григорович


Негативні характеристики

Опис політика

Депутат Київської міської ради 8 скликання від БПП "Солідарність", член однойменної фракції. Член постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Освіта вища. Закінчив Харківський державний педагогічний інститут, Чернігівський державний інститут економіки і управління та Національну академію внутрішніх справ.

Протягом 1983-1985 років служив у лавах Радянської армії. Пройшов війну в Афганістані, був  заступником командира групи загону спеціального призначення.

У 1990 р. був обраний першим заступником голови Української спілки ветеранів Афганістану, працював на громадських засадах. З 1992 р. по 2006 р. – перший заступник голови Комітету ветеранів війни в Афганістані та військових конфліктів в інших країнах.

З 2000 року по 2007 рік був членом кваліфікаційної комісії військових судів України. У 2006 році обраний народним депутатом України 5 скликання від Соціалістичної партії України. У цьому ж році заснував та очолив Всеукраїнський громадський рух "Закінчимо війну".

Протягом 2010 – 2012 років працював заступником директора департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України. У 2012 році став директором Адміністративно-господарського департаменту ПАТ "ХК "Київміськбуд".

Із 2015 року до сьогодні - Керуючий справами ПАТ "ХК "Київміськбуд".

Активіст Всеукраїнської громадської спілки "Крила 8 сотні", що опікується родинами загиблих та безвісти зниклих учасників АТО, ветеранів війни та активістів волонтерського руху. Координатор волонтерської громадської спілки "Коло турботи". Заслужений юрист України.

Під час голосування за Музей на Поштовій Зубко не підтримав музей і утримався з цього питання.

Громадська приймальня: 02222, м. Київ, вулиця Олександра Сабурова, корпус/блок 101.

Телефон: (044) 332-07-50.

Фігурант антикорупційних розслідувань.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Депутат Київради Юрій Зубко приховав конфлікт інтересів при голосуванні

  • порушення антикорупційного законодавства: діяльність в умовах конфлікту інтересів

Думчев і Шахов забудовують заповідник у центрі Києва

  • махінації з природними ресурсами: нецільове використання земельних ресурсів

Приймальні Приймальні