Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Петровець Олег

Петровець Олег Федорович

Рік народження: 1987

Характеристики політика

 • Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році балотувався в народні депутати у 145-му окрузі на Полтавщині. Не був обраний. У місцевих ЗМІ на правах реклами розміщував своє інтерв’ю, де розповідав, що переїхав до Полтавської області в грудні 2018 року.

Свій переїзд політик пояснював не наближенням виборів, а тим, що в листопаді 2018-го відкрив на Полтавщині офіс очолюваної ним ГО “Свідомі”, що мав на меті викривати корупційні схеми. 

Хоча депутат у Київраді був обраний від партії Петра Порошенка “Солідарність”, агітація на Полтавщині була зелено-жовтих кольорах, як і в кандидата від "Слуги народу". Спочатку й на сайті ЦВК було зазначено, що Олег Петровець є членом партії “Слуга народу”. Саме таку інформацію про себе політик подав до ЦВК, тобто записав членство в партії до своєї біографії, яка відображається на сайті ЦВК та у виборчому бюлетені.

Політична партія "Слуга народу" позивалась до суду, аби ЦВК не заносила до бюлетеня інформацію про членство Петровця. На тому ж 145 окрузі партію представляв інший кандидат – Андрій Боблях. Суд зобов’язав ЦВК не зазначати даних про членство Петровця в партії в бюлетені.

Офіційний виборчий фонд Петровця становив 224 тис. 500 грн. Сам кандидат пожертвував дещо менш ніж 125 тис. грн. Посів в окрузі 5-те місце, набравши менш як 6%.

Після програшу на виборах вирішив залишитись у Києві депутатом міськради. Із фракції “Солідарність” вийшов наприкінці жовтня 2019 року, хоча заяву про вихід подав у травні того ж року.

У Київраді 8 скликання політик входив до комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування. Керівник і співзасновник антикорупційної ГО “Свідомі”, колишній помічник нардепів Руслана Князевича (2007-2012 рр.), Лесі Оробець (2012-2014 рр.) та Дмитра Білоцерковця (2014-2019 рр.).

У 2016 році став членом Антикорупційної ради при київському міському голові.

У 2015 році в декларації депутата не було зазначено жодного житла.

Свою політичну кар’єру розпочав 2014 року, коли разом з Оленою Галушкою пройшов до Київради від партії Оробець “Нове життя”. Після обрання обоє депутатів не ввійшли до фракції політсили, від якої балотувалися, і залишилися позафракційними.

З 2012 року веде приватну адвокатську практику

У 2011-2012 роках Петровець працював у ТОВ “Адвокатська компанія “МЛгруп”, яке видання “Наші гроші” називає кузнею кадрів міністра юстиції Павла Петренка та яке з 2011 року перереєстрували на офшор “Айдар Лімітед” на Віргінських островах.

У 2009-2011 роках був головним юрисконсультом відділу претензійно-позовної роботи юридичного департаменту Державного казначейства України (м. Київ).

Освіта: 2009 року закінчив юридичний факультет Національного університету державної податкової служби України за спеціальністю “Правове забезпечення фінансової діяльності держави”.

Балотування

 • 2019
  мажоритарка 145
  Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: САМОВИСУВАННЯ — мажоритарка 145
  Не обрано
 • 2015
  мажоритарка 48
  Київська міська рада 8-го скликання: БПП — мажоритарка 48
  Обрано
 • 2014
  список №2
  Київська міська рада 7-го скликання, позачергові: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НОВЕ ЖИТТЯ" — список №2
  Обрано

Фракції

 • Київська міська рада 8
 • Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Робота помічником для:

Верховна Рада 8, На громадських засадах
Верховна Рада 7, На громадських засадах
Верховна Рада 6, На громадських засадах

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу