Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Петровець Олег

Петровець Олег Федорович

Київська міська рада 7, НОВЕ ЖИТТЯ, мажоритарка 145, Полтавська область

Рік народження: 1987

Характеристики політика

 • Гречкосійство

Опис політика

2019 року балотувався в народні депутати у 145-му окрузі на Полтавщині. У місцевих ЗМІ на правах реклами розміщував своє інтерв’ю, де розповідав, що переїхав до Полтавської області в грудні 2018 року.

Свій переїзд політик пояснював не наближенням виборів, а тим, що в листопаді 2018-го відкрив на Полтавщині офіс очолюваної ним ГО “Свідомі”, що мав на меті викривати корупційні схеми. За його словами, лише протягом першого місяця існування офісу надійшов шквал звернень, тому він вирішив переїхати зі столиці до цього регіону. Цікаво, що останній допис на сторінці ГО “Свідомі” у Facebook розміщено наприкінці червня, саме перед закінченням парламентської кампанії.

Хоча депутат у Київраді представляє партію Петра Порошенка “Солідарність”, агітував він на Полтавщині, де його мало хто знає, у стилі Зе!кандидата. Спочатку й на сайті ЦВК було зазначено, що Олег Петровець є членом партії “Слуга народу”. Саме таку інформацію про себе політик подав до ЦВК, тобто записав членство в партії до своєї біографії, яка відображається на сайті ЦВК та у виборчому бюлетені.

Голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков позивався до суду, аби ЦВК не заносила до бюлетеня інформацію про членство Петровця, оскільки в цьому окрузі був інший кандидат від партії – Андрій Боблях, тож Петровця вважали за самозванця. Суд зобов’язав ЦВК не зазначати даних про його членство в партії в бюлетені.

Офіційний виборчий фонд Петровця становив 224 тис. 500 грн. Сам кандидат пожертвував дещо менш ніж 125 тис. грн. Посів в окрузі 5-те місце, набравши менш як 6%.

Після провальних виборів вирішив залишитись у Києві депутатом міськради. Із фракції “Солідарність” вийшов лише наприкінці жовтня 2019 року.

У Київраді політик входить до комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування. Керівник і співзасновник антикорупційної ГО “Свідомі”, колишній помічник нардепів Руслана Князевича (2007-2012 рр.), Лесі Оробець (2012-2014 рр.) та Дмитра Білоцерковця (2014-2019 рр.).

2015 року був депутатом-безхатьком. У його декларації не було зазначено жодного житла.

Свою політичну кар’єру розпочав 2014 року, коли разом з Оленою Галушкою пройшов до Київради від партії Оробець “Нове життя”. Одразу після обрання обоє депутатів вирішили не входити до фракції політсили, від якої балотувалися, і залишилися позафракційними.

У 2011-2012 роках Петровець працював у ТОВ “Адвокатська компанія “МЛгруп”, яке видання “Наші гроші” називає кузнею кадрів міністра юстиції Павла Петренка та яке з 2011 року перереєстрували на офшор “Айдар Лімітед” на Віргінських островах.

У 2009-2011 роках був головним юрисконсультом відділу претензійно-позовної роботи юридичного департаменту Державного казначейства України (м. Київ).

Освіта: 2009 року закінчив юридичний факультет Національного університету державної податкової служби України за спеціальністю “Правове забезпечення фінансової діяльності держави”.

Балотування

 • 2019
  мажоритарка 145
  Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: САМОВИСУВАННЯ. Округ 145, Полтавська область
  Не обрано
 • 2015
  мажоритарка 48
  Київська міська рада 8-го скликання: ЄС
  Обрано
 • 2014
  список №2
  Київська міська рада 7-го скликання, позачергові: НОВЕ ЖИТТЯ
  Обрано

Фракції

 • Київська міська рада 8
 • Період не вказано
  Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Робота помічником для:

Верховна Рада 8, На громадських засадах
Верховна Рада 7, На громадських засадах
Верховна Рада 6, На громадських засадах

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу