Фото: Князевич Руслан

Князевич Руслан Петрович


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій
  • Зразкова відвідуваність комітетів Зразкова відвідуваність комітетів

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Європейська Солідарність” номером 21 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань правової політики. Член Центральної Ради партії “Європейська Солідарність”.

Народний депутат 8 скликання. Обраний 2014 року від партії “Блок Петра Порошенка” (№12 у списку). Голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.

17 червня 2014 року призначений на посаду представника Президента України у Верховній Раді, обіймав її до січня 2015 року. У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від ВО “Батьківщина” (№37 у списку) як безпартійний.

У 2007 році обраний депутатом Верховної Ради 6 скликання від блоку “Наша Україна - Народна Самооборона” (№9 у списку).

З 2007 до 2009 року був членом партії “Народний союз “Наша Україна”, а у 2011 році вступив до партії “Фронт змін”. З 2006 до 2007 року - депутат Верховної Ради 5 скликання від блоку “Наша Україна” (№ 9 в списку) як безпартійний.

У 2004-2006 роках був членом Центральної Виборчої Комісії. З 2002 до 2004 року очолював Секретаріат ЦВК, 2000-2002 роки - керівник служби, перший помічник Голови ЦВК.

У 1997-2000 роках був помічником Голови ЦВК. У 1996-1997 роках був помічником народного депутата Михайла Рябця та аспірантом КУП ім.Корецького НАН України.

Закінчив ІМВ КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “міжнародне право, референт-перекладач з англійської мови”. Кандидат юридичних наук, викладав у НаУКМА, має звання доцента. Заслужений юрист України.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Європейська Солідарність
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 - 12 грудня 2012 Блок "Наша Україна - Народна Самооборона"
  • Верховна Рада 5
  • 25 травня 2006 - 23 листопада 2007 Наша Україна

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Верховна Рада 7
  • Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 - 12 грудня 2012 Комітет з питань правової політики
  • Верховна Рада 5
  • 25 травня 2006 - 8 червня 2007 Комітет з питань правової політики
  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань правової політики

Посади Посади

  • 17 червня 2014 - 15 січня 2015 Представник Президента України у Верховній Раді

Посади у партіях Посади у партіях

  • Член Центральної Ради Партії БПП
  • Член Центральної Ради Партії ЄС

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Примич Назар Станіславович
  • Шевченко Катерина Станіславівна

На громадських засадах

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Венгер В М
  • Венгер Олександр Миколайович
  • Довгош Олександр Михайлович
  • Кульбіда Наталія Петрівна
  • Максимчук Ярослав Володимирович
  • Примич Н С
  • Храпа Ігор Іванович
  • Храпа І І
  • Юшкевич В В

Статуси помічника