Фото: Вознюк Юрій

Вознюк Юрій Володимирович

Верховна Рада 8, НАРОДНИЙ ФРОНТ

Характеристики політика

  • ФАРи: 3
  • Кнопкодавство: 1
  • Гречкосійство

Опис політика

Депутат Верховної Ради 7-8-го скликань, депутат Рівненської міської ради 6 скликання.

Кандидат на посаду міського голови Рівного від політичної партії “За майбутнє”.

У 2019 році балотувався до Верховної Ради по 153 округу (Рівненська область) як безпартійний самовисуванець. До парламенту не був обраний.

З 2014 по 2018 рік був народним депутатом 8 скликання. Обраний від партії “Народний Фронт” за виборчим округом №153 (Рівненська область). Був заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Відвідав 96% засідань.

З 2012 до 2014 року - народний депутат 7 скликання. Обраний за 153 округом від ВО “Батьківщина”. Був головою підкомітету з питань оподаткування доходів юридичних осіб, уніфікації податкового і бухгалтерського обліку Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики. Відвідав 77% засідань.

На місцевих виборах 2010 року обраний депутатом Рівненської міської ради за списком партії “Фронт змін”.

Працював бухгалтером-економістом, а згодом - фінансовим директором у ТОВ “Екорембуд”.

Закінчив Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім.С.Дем’янчука за спеціальністю “фінанси”. Навчається в аспірантурі КНЕУ ім.В.Гетьмана. 

Освіта

  • 2002
    Міжнародний економічно-гуманітарний університет імені С. Дем'янчука, спеціальність - фінанси

Балотування

  • 2020
    Рівненська міська рада - голова, 2020: ЗА МАЙБУТНЄ
    Даних немає
  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: САМОВИСУВАННЯ. Округ 153, Рівненська область
    Не обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: НАРОДНИЙ ФРОНТ. Округ 153
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: БАТЬКІВЩИНА. Округ 153, Рівненська область
    Обрано
  • 2010
    список
    Рівненська міська рада 6-го скликання: Фронт змін
    Обрано
  • 2010
    мажоритарка
    Рівненська міська рада 6-го скликання: Фронт змін. Округ 9
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Народний фронт
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Батьківщина"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань податкової та митної політики

Кнопкодавство

Дізнатися більше
19 червня 2014
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 92,0%
прогули 8,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Дитмайданчики на 4 млн закупили в дружини та кума народного депутата Юрія Вознюка з “Народного фронту”

  • використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби владні зловживання
  • надання преференцій при виконанні службових обовʼязків владні зловживання

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу