Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Антонєнко Леонід

Антонєнко Леонід Васильович

Рік народження: 1978

Опис політика

У лютому 2020 року Антонєнка було призначено Першим заступником Голови (з питань оренди) у Фонд державного майна України. 

У 2015 році став депутатом Київради від "Самопомочі" в окрузі №3 (Голосіїв). Після скандального саморозпуску київської "Самопомочі" 11 вересня 2018 року увійшов до депутатської групи Сергія Гусовського "Київська команда". З 2015 по 2020 рік був головою постійної комісії Київської міської ради з питань власності.

За результатами декларування доходів у 2015 році з-поміж депутатів від Голосієва Антонєнко опинився на другому місці. Будучи держслужбовцем у Нацбанку і не маючи права вести підприємницьку діяльність, Антонєнко здав своїй мамі в оренду за 1 грн своє офісне приміщення, а мама в свою чергу здала приміщення в субаренду як підприємець. Дохід від субаренди мама Антонєнка частково передавала йому як подарунок.

У 2016 році депутат ігнорував 61% питань, що виносилися на сесії. Тоді ж за сумарним часом запізнень на сесії депутат опинився на третьому місці, назапізнювавшись на 25 годин і 50 хвилин

У 2017 році не голосував за 74% питань, які виносилися на сесії, і в 26% питань не голосував, будучи присутній на сесіях. Руху ЧЕСНО депутат свою нерішучість пояснював тим, що голосує тільки щодо того, в чому розібрався

З вересня 2015 року по теперішній час – приватно практикує адвокатом. З січня 2015 року по вересень 2015 року – Директор департаменту реєстраційних питань і ліцензування Національного банку України.

З 2011 року по 2014 рік – радник Юридичної фірми "Саєнко Харенко", м. Київ. З 2004 року по 2010 рік – юрист, старший юрист юридичної фірми "Астерс" (колишня назва "Шевченко Дідковський і партнери"), м. Київ.

З 2000 року по 2004 рік – юрист юридичної фірми "АНК", м. Одеса.

У 2009 році отримав ступінь магістра з європейського права у Редингському університеті (Англія), у 2000 році закінчив Одеську національну юридичну академію за спеціальністю "правознавство". У 2003 році закінчив аспірантуру Одеського національного університету ім. І.І. Мєчнікова за спеціальністю "філософія гуманітарного знання".

Балотування

Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Обʼєднання "Самопоміч"

Читайте на ЧЕСНО

Київ з водою та енергодецентралізацією, але без години запитань до КМДА

Київ з водою та енергодецентралізацією, але без години запитань до КМДА

Розподілення електропостачання та спільне виробництво електричної та теплової енергії у різних локаціях — головний фокус Концепції відновлення та підви...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу