Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Лобан Юлія

Лобан Юлія Михайлівна

Рік народження: 1984

Характеристики політика

  • ФАРи: 1

Опис політика

У 2015 році обрана депутаткою Київської міської ради від "Самопомочі" на 12 окрузі (Дарницький район). Після скандального саморозпуску київської "Самопомочі" 11 вересня 2018 року увійшла до депутатської групи Сергія Гусовського "Київська команда". 

Секретар постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

Фігурантка антикорупційних розслідувань.

Відповідно до декларації за 2017 рік, ні Лобан, ні члени її сім’ї за весь рік не заробили ні копійки. Відповідно до декларації за 2015 рік, Лобан заробила 400 тис. грн. Депутатка є генеральною директоркою ТОВ “ЮМЛ”, що займається торгівлею парфумами та косметикою, але основним джерелом доходів у декларації вказано не підприємницьку діяльність, а інші доходи.

2009–2010 рр. – керівниця інвестиційного розвитку комунального підприємства "Київське інвестиційне агентство» та начальник служби КП "Київтранссервіс".

2007–2009 рр. – керівниця розвитку мережі ПАО "КБ "Надра". 2004–2007 рр. – помічниця генерального директора ТОВ "Спортмайстер". 2003–2004 рр. – старша лаборантка кафедри іноземних мов в Київському національному університеті ім. В.Гетьмана.

Освіта. У 2007 році закінчила магістратуру факультету міжнародної економіки і менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за спеціальністю "управління міжнародним бізнесом". У 2013 році закінчила Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю "управління державними інституціями". У 2014 році закінчила Інститут післядипломної освіти імені Тараса Шевченка за спеціальністю "правознавство".

Приймальня: 02091, м. Київ, вул. Ревуцького, буд. 13-б (Дарницький район). Телефон: 093-022-28-28.

Години прийому: другий та четвертий понеділок місяця з 14.00 до 18.00 особистий прийом громадян депутатом. [email protected]

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: Громадська організація "Київ самоврядний" (ідентифікаційний код 40144092). Керівник: Олішевець Євген Олександрович.

Помічники:

  • Барсукова Марина Іванівна

  • Горай Станіслава Деонизівна

  • Олішевець Євген Олександрович

  • Тимохович Олексій Андрійович

  • Нєстєров Євгеній Андрійович

Балотування

Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Обʼєднання "Самопоміч"
  • Обʼєднання "Самопоміч"

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Київські депутати не задекларували бізнес

  • порушення вимог фінансового контролю порушення антикорупційного законодавства

Читайте на ЧЕСНО

Династії зрадників - 3

Династії зрадників - 3

За період роботи Реєстру зрадників до нього потрапило понад 1300 осіб. Рух ЧЕСНО дослідив, що 20 пар фігурантів реєстру мають родинні зв’язки. Їх найбі...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу