Фото: Геращенко Ірина

Геращенко Ірина Володимирівна


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій
  • Зразкова відвідуваність комітетів Зразкова відвідуваність комітетів

Звіти: Геращенко Ірина Володимирівна, Верховна Рада 7: Звіт за І-ІІ сесію VII скликання

Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Європейська Солідарність” номером 3 у списку як членкиня партії. Співголова однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Членкиня Президії Центральної Ради партії “Європейська Солідарність”.

Народна депутатка України 8 скликання, була першою заступницею голови Верховної Ради, Уповноваженою з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях. Обрана від партії “Блок Петра Порошенка” №9 у списку.

У 2012-2014 роках була народною депутаткою України від партії “УДАР”, №6 у списку. У 2007—2012 роках — народна депутатка України VI скликання від блоку “Наша Україна — Народна самооборона”.

У 2006-2007 роках була президенткою інформаційного агентства “УНІАН”. 2002‒2006 роки — пані прес-секретар народного депутата, а згодом - Президента України Віктора Ющенка. У 2002-2005 роках також була пані прес-секретарем дирекції Міжнародного фонду сприяння інвестиціям, а потім підприємства МФСІ.

У 2001 році працювала оглядачкою ТОВ “Профі-ТБ”. У 1998-2001 роках була спочатку кореспонденткою, а згодом - керівницею відділу внутрішньої політики на телеканалі “Інтер”.  До цього була редакторкою та керівницею групи редакції на УТ-1.

Закінчила КНУ ім.Т.Г.Шевченка за фахом “журналістика”, згодом ще й юридичний факультет, також Дипломатичну академію при МЗС України за фахом “зовнішня політика”.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Європейська Солідарність
  • Верховна Рада 8
  • 14 квітня 2016 - 29 серпня 2019 Позафракційні
  • 27 листопада 2014 - 14 квітня 2016 Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 УДАР
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 - 12 грудня 2012 Блок "Наша Україна - Народна Самооборона"

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 7
  • Комітет з питань європейської інтеграції
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 - 12 грудня 2012 Комітет з питань європейської інтеграції
  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
  • Верховна Рада 8
  • 4 грудня 2014 - 14 квітня 2016 Комітет з питань європейської інтеграції

Посади Посади

  • 14 квітня 2016 - 29 серпня 2019 Перша заступниця Голови Верховної Ради

Посади у партіях Посади у партіях

  • Член Центральної Ради Партії ЄС
  • Член Президії Центральної Ради Партії ЄС

Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

Невідомо

На громадських засадах

  • Вознюк Віктор Саватійович
  • Драгунова Жанна Леонідівна
  • Зацепін Антон Анатолійович
  • Коваль Олександра Володимирівна
  • Рокоче Ілля Вікторович
  • Савчук Руслана Іванівна

Архів політичної агітації Архів політичної агітації

  • 1
  • 2