Фото: Подгорна Вікторія

Подгорна Вікторія Валентинівна


Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 128 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань цифрової трансформації.

Голова правління, засновниця і виконавча директорка ГО “Громадська рада смарт сіті”. Членкиня координаційної ради з питань розвитку цифрової економіки та суспільства, експертка ГО “Хай-тек офіс Україна”.

Ідеологиня та засновниця Платформи міських інновацій / City Innovation Platform. Експертка групи “Муніципального розвитку” Реанімаційного пакету реформ.

У 2017 році була керівницею груп розробників стратегічного плану, що діє для Одеської області “Умний регіон”, а у 2016 році -  одна з розробників Стратегії економічного розвитку міста Біла Церква. У 2015-2016 роках була координаторкою стратегічної групи Київ смарт сіті.

Виступала керівницею проекту “Менеджмент консалтинг груп”. Раніше працювала головною консультанткою Національного інституту стратегічних досліджень.

У 2007 році балотувалась до Верховної Ради 6 скликання від блоку “Наша Україна - Народна Самооборона” номером 121 у списку як членкиня “Європейської партії України”, а у 2006 році - до Верховної Ради 5 скликання від Громадянського блоку “Пора-ПРП” номером 56 у списку як безпартійна.

Була помічницею на громадських засадах депутатки Верховної Ради 6 скликання Наталії Королевської та народного депутата 4 та 5 скликань Миколи Катеринчука

Закінчила факультет політології Харківського державного університету за спеціальністю “історія, політологія” та аспірантуру на кафедрі філософії Харківського державного університету. Кандидатка філософських наук з соціальної філософії.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань цифрової трансформації

Помічники Помічники

Статуси помічника