Фото: Подгорна Вікторія

Подгорна Вікторія Валентинівна

Верховна Рада 9, Слуга народу, №128 у списку

Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 128 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань цифрової трансформації.

Голова правління, засновниця і виконавча директорка ГО “Громадська рада смарт сіті”. Членкиня координаційної ради з питань розвитку цифрової економіки та суспільства, експертка ГО “Хай-тек офіс Україна”.

Ідеологиня та засновниця Платформи міських інновацій / City Innovation Platform. Експертка групи “Муніципального розвитку” Реанімаційного пакету реформ.

У 2017 році була керівницею груп розробників стратегічного плану, що діє для Одеської області “Умний регіон”, а у 2016 році -  одна з розробників Стратегії економічного розвитку міста Біла Церква. У 2015-2016 роках була координаторкою стратегічної групи Київ смарт сіті.

Виступала керівницею проекту “Менеджмент консалтинг груп”. Раніше працювала головною консультанткою Національного інституту стратегічних досліджень.

У 2007 році балотувалась до Верховної Ради 6 скликання від блоку “Наша Україна - Народна Самооборона” номером 121 у списку як членкиня “Європейської партії України”, а у 2006 році - до Верховної Ради 5 скликання від Громадянського блоку “Пора-ПРП” номером 56 у списку як безпартійна.

Була помічницею на громадських засадах депутатки Верховної Ради 6 скликання Наталії Королевської та народного депутата 4 та 5 скликань Миколи Катеринчука

Закінчила факультет політології Харківського державного університету за спеціальністю “історія, політологія” та аспірантуру на кафедрі філософії Харківського державного університету. Кандидатка філософських наук з соціальної філософії.

Балотування

 • 2019
  список №128
  Верховна Рада 9-го скликання: Слуга народу
  Обрано
 • 2007
  список
  Верховна Рада 6-го скликання: НУНС
  Не обрано
 • 2006
  список
  Верховна Рада 5-го скликання: Пора-ПРП
  Не обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань цифрової трансформації

Робота помічником для:

Верховна Рада 4, На громадських засадах
Верховна Рада 5, На громадських засадах
Верховна Рада 6, На громадських засадах

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу