Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Королевська Наталія

Королевська Наталія Юріївна

Верховна Рада 9, ОПЗЖ, №4 у списку, Співголова Центральної контрольно-ревізійної комісії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

Характеристики політика

  • ФАРи: 7
  • Прогульництво
  • Гречкосійство

Опис політика

У серпні 2020 року стала одною із ініціаторів подання до Конституційного Суду щодо відповідності Конституції низки положень антикорупційного законодавства. 28 жовтня КСУ оприлюднив скандальне рішення, згідно з яким скасовується відповідальність за недостовірне декларування та саме електронне декларування.

Через рішення КСУ всі справи щодо недостовірного декларування мають бути закриті. 

За рік роботи парламенту 9 скликання Королевська з чоловіком Солодом подали найбільше законодавчих ініціатив серед нардепів з ОПЗЖ.

У лютому 2020-го Королевську вигнали з Львівської ОДА під вигуки "Чемодан, вокзал, Росія!" у зв'язку з тим, що вона відмовилася назвати РФ агресором.

У січні 2020 разом з нардепами ОПЗЖ займалася поправковим спамом до законопроекту про ринок землі. Королевська подала 486 правок.

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Опозиційна платформа - За життя” номером 4 у списку як членкиня партії. Членкиня однойменної фракції. Заступниця голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Членкиня Політичної Ради партії “Опозиційна платформа - За життя”. Голова Національної платформи "Жінки - за мир!".

Народна депутатка 8 скликання. Обрана за списками партії “Опозиційний Блок” (№8 у виборчому списку), членкиня Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

У 2014 році балотувалась у президенти України як самовисуванка та членкиня Партії Наталії Королевської “Україна - Вперед!”, але до виборів зняла свою кандидатуру.

З 2012 до 2014 року була міністром соціальної політики.

У 2011-2014 роках очолювала Партію Наталії Королевської “Україна - Вперед!” (колишня Українська соціал-демократична партія - УСДП, раніше була складовою частиною БЮТ).

У 2012 році балотувалась до парламенту 7 скликання як перший номер списку партії.

У 2012 році була виключена з фракції БЮТ “за порушення депутатської етики та співпрацю з Адміністрацією Президента” Віктора Януковича.

Обиралась до Верховної Ради 5 та 6 скликань у 2006 (79 номер у списку) та 2007 (66 номер у списку) роках від Блоку Юлії Тимошенко.

З 2002 до 2006 року — депутатка Луганської обласної ради.

З 2001 до 2006 року обіймала посаду голови Наглядової Ради ВАТ “Луганськхолод”.

До цього з 1992 року обіймала керівні посади у різних комерційних підприємствах.

Закінчила Східноукраїнський національний університет ім.В.Даля за спеціальністю “менеджмент у виробничій сфері”, має диплом ІПО Донецької державної академії управління про перепідготовку за фахом “менеджмент організацій”. Кандидатка економічних наук.

ГречкосійкаПрогульниця засідань Верховної Ради 8 скликання. Фігурантка кількох антикорупціних розслідувань.

Балотування

  • 2019
    список №4
    Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: ОПЗЖ
    Обрано
  • 2014
    список №8
    Верховна Рада 8-го скликання, позачергові: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК
    Обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Президент України, 2014, позачергові: САМОВИСУВАННЯ
    Не обрано
  • 2012
    список №1
    Верховна Рада 7-го скликання: Україна - Вперед!
    Не обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання, позачергові: БЮТ
    Обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: БЮТ
    Обрано
  • 2002
    Луганська обласна рада 4-го скликання
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Опозиційна платформа - За життя
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Опозиційний блок
  • Верховна Рада 6
  • 14 березня 2012 — 12 грудня 2012
    Позафракційні
  • 23 листопада 2007 — 14 березня 2012
    Блок Юлії Тимошенко
  • Верховна Рада 5
  • 25 травня 2006 — 23 листопада 2007
    Блок Юлії Тимошенко

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення
  • Верховна Рада 6
  • 25 травня 2006 — 15 червня 2007
    Комітет з питань економічної політики
  • 23 листопада 2007 — 12 грудня 2012
    Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва
Прогульництво

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 62,0%
прогули 38,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 6
Верховна Рада 5

Посади

  • 24 грудня 2012 — 27 лютого 2014
    Міністр соціальної політики

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Співголова Центральної контрольно-ревізійної комісії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК
  • Період не вказано
    Член Політичної Ради Партії ОПЗЖ
  • 22 березня 2012 — 14 вересня 2014
    Голова партії Україна - Вперед!
  • 23 грудня 2011 — 22 березня 2012
    Голова партії УСДП

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дивитись усі 7

Народні депутати Ю. Солод та Королевська не декларують авто яким користуються

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

Депутат Королевська не задекларувала авто та бізнес

  • використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби владні зловживання
  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

Фірми, які пов’язують з Наталією Королевською та Юрієм Солодом, займаються незаконним експортом кольорових металів до Європи

  • торгівля впливом політична корупція
  • ухилення від сплати податків податкові зловживання

Диплом про вищу освіту Наталії Королевської виявився підробкою

  • використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби владні зловживання
  • невжиття заходів щодо протидії корупції владні зловживання
  • підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів владні зловживання

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу