Фото: Гриневич Лілія

Гриневич Лілія Михайлівна

Верховна Рада 8, НАРОДНИЙ ФРОНТ, №2 у списку, Член Політичної Ради Партії НАРОДНИЙ ФРОНТ, міністр освіти і науки

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 1

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання номером 2 у списку партії "Українська Стратегія Гройсмана".

Міністр освіти і науки України. Була обрана народною депутаткою 8 скликання у 2014 році від партії “Народний Фронт” (№9 у списку). Дата припинення депутатських повноважень - 14 квітня 2016 року.

15 червня 2013 року після того, як партії “Фронт Змін” та ВО “Батьківщина” заявили про об’єднання, Гриневич була обрана заступницею голови “Батьківщини”. Восени 2012 року була обрана народною депутаткою Верховної Ради 7 скликання від ВО “Батьківщина” 14 номером у списку.

Станом на 2012 рік була докторанткою Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України. Була членкинею Ради партії “Фронт Змін”, радницею голови партії Арсенія Яценюка з питань освіти.

У 2006-2009 роках працювала начальницею Головного управління освіти та науки КМДА, у 2006 році очолювала Український центр оцінювання якості освіти.

З 2002 до 2006 року працювала старшою викладачкою кафедри менеджменту освіти в університеті “КРОК” та директоркою Центру тестових технологій Міжнародного фонду “Відродження”. До цього працювала у школах, пройшла шлях від виховательки групи продовженого дня до директорки школи, також працювала лаборанткою кафедри біохімії ЛНУ ім.І.Франка.

Закінчила ЛНУ ім.І.Франка за спеціальністю “біохімік-викладач” та Міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів при НУ “Львівська Політехніка” за фахом “економіст-менеджер”. Кандидатка педагогічних наук.

Освіта

  • економіст-менеджер
  • біохімік-викладач

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 14 квітня 2016
    Народний фронт
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Батьківщина"

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 14 квітня 2016
    Комітет з питань науки і освіти

Кнопкодавство

Дізнатися більше
13 травня 2014
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 93,0%
прогули 7,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Посади

  • 14 квітня 2016 — ...
    міністр освіти і науки

Посади у партіях

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу