Фото: Дануца Олександр

Дануца Олександр Анатолійович


Опис політика

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №99 (м.Кропивницький). Член партії “Слуга Народу”. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань правоохоронної діяльності.

Був керівником Кіровоградського обласного штабу кандидата в Президенти України Володимира Зеленського на виборах 2019 року.

У 2015 році балотувався до Кропивницької міської ради 7 скликання від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” за округом №24. Був заступником голови Кіровоградської територіальної організації “БПП”.

У 2012 році балотувався до Верховної Ради 7 скликання від партії “Україна-Вперед!” за округом №99 (м.Кропивницький). У 2006-2007 роках очолював Кропивницький міський виборчий штаб Блоку "Наша Україна". У 2006 році балотувався до Кропивницької міської ради 5 скликання за списком Блоку "Наша Україна".

У 2002 році балотувався до Кропивницької міської ради 4 скликання від Українського Народного Руху, а також до Верховної Ради 4 скликання від Блоку "Наша Україна" по Голованівському мажоритарному округу (Кіровоградська область).

Був помічником депутата Верховної Ради 8 скликання Костянтина Яриніча та депутата Верховної Ради 4 скликання Сергія Олексіюка на громадських засадах.

Генеральний директор ТОВ “Прайм-Тайм”. Президент БФ “Фонд підтримки незалежної преси”. Засновник Кропивницької громадської обласної організації “Українська студентська спілка”, Кіровоградської обласної організації партії “За Україну!”

Раніше був головою правління у медіа-групі "Весь Кіровоград". Також працював у “Нафтогаз України”. 

Закінчив Кропивницький державний технічний університет за спеціальністю “Менеджмент організацій”.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань правоохоронної діяльності

Помічники Помічники

Статуси помічника

Повʼязані публікації