Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №99 (м.Кропивницький). Член партії “Слуга Народу”. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань правоохоронної діяльності.

Працює генеральним директором ТОВ "Прайм-Тайм".

Був керівником Кіровоградського обласного штабу кандидата в Президенти України Володимира Зеленського на виборах 2019 року.

У 2015 році балотувався до Кропивницької міської ради 7 скликання від “БПП “Солідарність” за округом №24. Був заступником голови Кіровоградської територіальної організації “БПП”.

У 2012 році балотувався до Верховної Ради 7 скликання від партії “Україна-Вперед!” за округом №99 (м.Кропивницький). У 2006-2007 роках очолював Кропивницький міський виборчий штаб Блоку "Наша Україна". У 2006 році балотувався до Кропивницької міської ради 5 скликання за списком Блоку "Наша Україна".

У 2002 році балотувався до Кропивницької міської ради 4 скликання від Українського Народного Руху, а також до Верховної Ради 4 скликання від Блоку "Наша Україна" по Голованівському мажоритарному округу (Кіровоградська область).

Був помічником депутата Верховної Ради 8 скликання Костянтина Яриніча та депутата Верховної Ради 4 скликання Сергія Олексіюка на громадських засадах.

Президент БФ “Фонд підтримки незалежної преси”. Засновник Кропивницької громадської обласної організації “Українська студентська спілка”, Кіровоградської обласної організації партії “За Україну!”

Раніше був головою правління у медіа-групі "Весь Кіровоград". Також працював у “Нафтогаз України”. 

Закінчив Кропивницький державний технічний університет за спеціальністю “Менеджмент організацій”.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань правоохоронної діяльності

Робота помічником для:

Верховна Рада 8, На громадських засадах
Верховна Рада 4, На громадських засадах
У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу