Депутата-“батьківщинівця” силою вивели з Київоблради (ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО)

Фото: Депутата-“батьківщинівця” силою вивели з Київоблради (ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО)

Новообрана Київська обласна рада на засіданні 27 листопада вдруге намагається обрати собі голову. Перша спроба, яка відбулася 25 листопада, була провальною: депутату від “За майбутнє” та очільнику обласного осередку цієї партії Ярославу Москаленку забракло одного голосу, аби обійняти посаду голови облради. А на сьогоднішньому засіданні зчинився скандал через депутата облради від “Батьківщини” Руслана Браславського, якому закинули звинувачення в тому, що він хворий на covid-19. Примітно, що на одному з місць відсутніх батьківщинівців, сидів народний депутат Костянтин Бондарєв. У підсумку поліція силою вивела його із зали.

На п’ятничному засіданні Київської облради були присутні 82 з 84 депутатів. Прийшли також народні депутати - очільники обласних осередків трьох партій: “батьківщинівець” Костянтин Бондарєв, “слуга народуОлександр Дубінський та представниця “Європейської солідарностіВікторія Сюмар.

Лідер регіонального осередку “За майбутнє” Москаленко раптово заявив, що один із “батьківщинівців”, нібито Браславський, хворий на коронавірус. І про це він йому сказав кілька днів тому.

“Картка Браславського була в системі і сигналізувала, що він зареєстрований. Народний депутат Бондарєв завів у приміщення Браславського. У правоохоронців вимагали, щоб Браславського вивели і зробил тест на ковід. Бондарєв  кинувся захищати соратника і його забрали, а Браславського залишили”, - розповідає Галина Нагорна, прес-секратерка “За майбутнє”.

На місці події журналістка Руху ЧЕСНО Ірина Латиш бачила, як народний депутат Костянтин Бондраєв показував президії свій телефон, на якому, як стверджував Бондарєв, був негативний тест на covid-19. Але пересвідчитися у цьому Руху ЧЕСНО поки не вдалося.

Під час штовханини в залі один із депутатів від ЄС загубив свою картку для голосування.

Як зазначає журналістка Руху ЧЕСНО Ірина Латиш, наразі в Київоблраді “Слуга народу” утворила ситуативну коаліцію з “Батьківщиною” та ОПЗЖ, а ЄС об'єднала зусилля із “За майбутнє”.

Пообіді пролунала пропозиція, щоб голови фракцій зібралися для консультацій. “За майбутнє” та ЄС блокують трибуну. Рух ЧЕСНО стежить за ситуацією та буде інформувати виборців. 

Станом на 15:25 вже виготовили бюлетені і збираються голосувати за кандидатури на голову.

Нагадаємо, після виборів 2015 року очільницею облради була “батьківщинівка” Ганна Старикова. Її депутатська більшість зняла з посади у 2018 році. Після неї раду очолив представник Радикальної партії Олега Ляшка Микола Стариченко. Згодом від підтримав курс Володимира Зеленського і склав мандат депутата облради.


[[ action.title ]]

[[ action.description ]]

[[ action.button ]]