Фото: Іванчук Андрій

Іванчук Андрій Володимирович

Верховна Рада 9, самовисування, мажоритарка, Член Координаційної ради партії НАРОДНИЙ ФРОНТ

Характеристики політика

  • ФАРи: 2
  • Кнопкодавство: 96
  • Прогульництво
  • Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 88 округом (Івано-Франківська область). З 6 грудня 2019 року - член депутатської групи "Довіра", до того - позафракційний. Не входить до складу жодного комітету.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії “Народний Фронт” (№16 у списку), є заступником голови її фракції. Голова Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

У 2012 був обраний народним депутатом 7 скликання від ВО “Батьківщина” (№ 41 в списку). У 2009-2010 роках був в.о. голови партії “Фронт змін”, входив до керівних органів партії, а у 2013 році після об’єднання “Фронту змін” і ВО “Батьківщина”, був обраний одним із заступників голови “Батьківщини”. Також обіймав керівні посади в ГО “Фронт змін”.

З 2008 по 2009 рік обіймав посаду директора ДПЗД “Укрінтеренерго”. У 2006 році був керівником НАК “Енергетична компанія України”. До того обіймав різні керівні посади у комерційних підприємствах та банках, був віце-президентом юридичної фірми, викладачем у ЧНУ ім.Ю.Федьковича.

Закінчив ЧНУ ім.Ю.Федьковича за спеціальністю “правознавство”.

Кнопкодав. Фігурант антикорупційного розслідування щодо податкових зловживань та щодо силового захоплення фітнес-центру “Софійський”.

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: самовисування. Округ 88, Івано-Франківська область
    Обрано
  • 2014
    список №16
    Верховна Рада 8-го скликання: НАРОДНИЙ ФРОНТ
    Обрано
  • 2012
    список №41
    Верховна Рада 7-го скликання: Батьківщина
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — 5 грудня 2019
    Позафракційні
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Народний фронт
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Батьківщина"

Депутатські групи

  • Верховна Рада 9
  • 6 грудня 2019 — ...
    Група "Довіра"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Не входить до складу жодного комітету
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань економічної політики
  • Верховна Рада 7
  • Період не вказано
    Комітет з питань економічної політики

Кнопкодавство

Дивитись усі 96
18 грудня 2019
Законопроект 2490-1
18 грудня 2019
Законопроект 2490-1
18 грудня 2019
Законопроект 2490-1
18 грудня 2019
Законопроект 2299
28 лютого 2019
28 лютого 2019
Прогульництво

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 72,0%
прогули 28,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Посади у партіях

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Депутати користуються приватними літаками, не зазначеними в деклараціях

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу