Фото: Іоффе Юлій

Іоффе Юлій Якович

Верховна Рада 9, ОПЗЖ, №12 у списку, Голова партії Республіканська партія України, в.о.заступника Міністра палива та енергетики

Характеристики політика

  • ФАРи: 3
  • Кнопкодавство: 3

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Опозиційна платформа - За життя” номером 12 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Член Політичної Ради партії “Опозиційна платформа - За життя”.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році за округом №112 (Луганська область) як безпартійний самовисуванець. Член Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. З 2014 до 2018 року був членом фракції “Опозиційний блок”, на даний час позафракційний.

У 2012 обраний народним депутатом 7 скликання від Партії регіонів за тим же округом, був членом партії. 8 квітня 2014 року вийшов з фракції Партії регіонів, до кінця каденції був позафракційним.

У 2006-2007 роках обіймав посаду в.о.заступника Міністра палива та енергетики України Юрія Бойка. У 2006 році балотувався у народні депутати України від “Опозиційного блоку “Не Так!” 12 номером у списку, був членом Республіканської партії України.

У 2004-2005 роках був довіреною особою кандидата на пост Президента України Віктора Януковича у ТВО №113. З березня 2005 року був першим заступником голови Республіканської партії України, яку очолював Юрій Бойко.

З 2002 по 2006 рік обирався народним депутатом ВР 4 скликання як самовисуванець та член партії “Трудова Україна” за 112 округом (Луганська область). З 1999 до 2000 року був секретарем з аналітичної роботи Трудової партії України та членом Політвиконкому, 2000-2004 роки - голова Політради та член Політвиконкому партії “Трудова Україна”.

У 1998 році був обраний народним депутатом 3 скликання від 111 округу (Луганська область) як безпартійний самовисуванець. У 1994 році був обраний народним депутатом 2 скликання від Рубіжанського округу №248 (Луганська область), висунутий трудовим колективом. З 1994 до 2000 року - позаштатний радник Президента України Леоніда Кучми з питань паливно-енергетичного комплексу.

У 1993-1994 роках був керівником торговельно-економічної місії в складі посольства України в США. У 1992-1993 роках був віце-прем’єр-міністром України з паливно-енергетичного комплексу. У 1990 році був обраний народним депутатом 1 скликання від КПРС, обраний у Брянківському виборчому окрузі №55 (Луганська область).

З 1959 до 1992 року працював на шахтах Луганської області мотористом, механіком, головним механіком, головним енергетиком, начальником управління, начальником ШПУ, директором шахти, генеральним директором ВО “Стахановвугілля”. До того працював слюсарем на металургійному заводі.

Закінчив Алчевський гірничо-металургійний інститут за спеціальністю “гірничий інженер-електромеханік”.

Кнопкодав. Фігурант антикорупційних розслідувань за фактом податкових зловживань, владних зловживань і тендерних махінацій. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.

Балотування

  • 2019
    список №12
    Верховна Рада 9-го скликання: ОПЗЖ
    Обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: самовисування. Округ 112
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: ПР. Округ 112, Луганська область
    Обрано
  • 2006
    список
    Не обрано
  • 2002
    мажоритарка
    Верховна Рада 4-го скликання: самовисування. Округ 112
    Обрано
  • 1998
    мажоритарка
    Верховна Рада 3-го скликання: самовисування. Округ 111
    Обрано
  • 1994
    мажоритарка
    Верховна Рада 2-го скликання: трудовий колектив
    Обрано
  • 1990
    мажоритарка
    Верховна Рада 1-го скликання: КПРС
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Опозиційна платформа - За життя
  • Верховна Рада 8
  • 22 листопада 2018 — 29 серпня 2019
    Позафракційні
  • 27 листопада 2014 — 22 листопада 2018
    Опозиційний блок
  • Верховна Рада 7
  • 8 квітня 2014 — 27 листопада 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 8 квітня 2014
    Партія регіонів
  • Верховна Рада 4
  • 13 грудня 2005 — 25 червня 2006
    Соціал-демократична партія України (об'єднана)
  • 15 листопада 2005 — 13 грудня 2005
    Позафракційні
  • 25 березня 2005 — 15 листопада 2005
    Партія промисловців і підприємців України
  • 1 лютого 2005 — 3 лютого 2005
    Фракція Народно-демократичної партії та групи "Республіка"
  • 23 грудня 2004 — 1 лютого 2005
    НДП та партія Трудова Україна
  • 21 квітня 2004 — 29 грудня 2004
    Фракція політичної партії "Трудова Україна"
  • 20 червня 2002 — 21 квітня 2004
    Фракція політичних партій Промисловців і підприємців України та "Трудова Україна"
  • 15 травня 2002 — 20 червня 2002
    Єдина Україна
  • Верховна Рада 3
  • 15 травня 1999 — 14 травня 2002
    Фракція партії "Трудова Україна"
  • 15 грудня 1998 — 15 травня 1999
    Позафракційні
  • 15 травня 1998 — 15 грудня 1998
    Фракція Народно-демократичної партії

Депутатські групи

  • Верховна Рада 4
  • 3 лютого 2005 — 25 березня 2005
    Воля Народу
  • Верховна Рада 2
  • 11 травня 1994 — 12 травня 1998
    Конституційний Центр
  • Верховна Рада 1
  • 11 травня 1990 — 22 квітня 1994
    Група "Промисловці"

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Верховна Рада 7
  • Період не вказано
    Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Верховна Рада 4
  • 14 травня 2002 — 25 травня 2006
    Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Верховна Рада 3
  • 15 липня 1998 — 15 лютого 2000
    Комітет з питань освіти та науки
  • 15 лютого 2000 — 14 травня 2002
    Комітет з питань державного будівництва й місцевого самоврядування
  • Верховна Рада 2
  • 24 липня 1994 — 12 травня 1998
    Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту і зв'язку
  • Верховна Рада 1
  • 15 травня 1990 — 10 травня 1994
    Комісія з питань агропромислового комплексу

Кнопкодавство

Дізнатися більше
18 січня 2019
18 січня 2019
12 травня 2015
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 96,0%
прогули 4,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Посади

  • Період не вказано
    в.о.заступника Міністра палива та енергетики
  • 27 жовтня 1992 — 12 червня 1993
    Віце-прем'єр-міністр

Посади у партіях

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Заступник Юрія Бойко - Іоффе заробив ще чверть мільярда на підконтрольному Бойко держпідприємстві

  • надання преференцій при виконанні службових обовʼязків владні зловживання

Депутати користуються приватними літаками, не зазначеними в деклараціях

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

Трускавецький курорт близький до Бойка продав державі путівок на 200 мільйонів

  • повʼязані організатор і виконавець закупівлі тендерні махінації

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу