Фото: Венедіктова Ірина

Венедіктова Ірина Валентинівна


Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 3 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Голова Комітету з питань правової політики.

Входить до команди радників та експертів Президента України Володимира Зеленського.

З 2005 року - завідувачка та пані професор кафедри цивільно-правових дисциплін ХНУ ім.В.Каразіна. Також працює в юридичній фірмі “Arbitis” радницею з юридичного аудиту та угод зі злиття та поглинання. Раніше була радницею у низці юридичних фірм.

Членкиня редакційної колегії журналів “Приватне право”, “Медичне право”, віце-президентка “Фонду медичного права та біоетики України”. Голова спеціалізованої вченої ради юридичного факультету ХНУ ім.В.Каразіна.

Є суддею постійно діючого третейського суду при ВГО “Фундація медичного права та біоетики України”. Членкиня професійних організацій “Chartered Institute of Arbitrators” та “Асоціація правників України”. Є членкинею науково-консультативної ради Верховного Суду. Має власну наукову школу.

Закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ. Вивчала курс міжнародного комерційного арбітражу в “Chartered Institute of Arbitrators”. Докторка юридичних наук, професорка.

Брала участь у конкурсі до Верховного Суду, за результатами іспиту набрала низькі бали та вибула з конкурсу.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань правової політики