Фото: Венедіктова Ірина

Венедіктова Ірина Валентинівна


Опис політика

28 грудня 2019 призначена на посаду т.в.о. Директора Державного бюро розслідувань.

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 3 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Голова Комітету з питань правової політики.

27 грудня 2019 року була призначена виконувачкою обов'язків голови Державного Бюро Розслідувань. Відразу після того подала заяву про складання депутатських повноважень, яку Верховна Рада задовольнила 14 січня 2020 року.

Входить до команди радників та експертів Президента України Володимира Зеленського.

З 2005 року - завідувачка та пані професор кафедри цивільно-правових дисциплін ХНУ ім.В.Каразіна. Також працює в юридичній фірмі “Arbitis” радницею з юридичного аудиту та угод зі злиття та поглинання. Раніше була радницею у низці юридичних фірм.

Членкиня редакційної колегії журналів “Приватне право”, “Медичне право”, віце-президентка “Фонду медичного права та біоетики України”. Голова спеціалізованої вченої ради юридичного факультету ХНУ ім.В.Каразіна.

Є суддею постійно діючого третейського суду при ВГО “Фундація медичного права та біоетики України”. Членкиня професійних організацій “Chartered Institute of Arbitrators” та “Асоціація правників України”. Є членкинею науково-консультативної ради Верховного Суду. Має власну наукову школу.

Закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ. Вивчала курс міжнародного комерційного арбітражу в “Chartered Institute of Arbitrators”. Докторка юридичних наук, професорка.

Брала участь у конкурсі до Верховного Суду, за результатами іспиту набрала низькі бали та вибула з конкурсу.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 - 14 січня 2020 Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 - 14 січня 2020 Комітет з питань правової політики