Фото: Кальченко Сергій

Кальченко Сергій Віталійович

Верховна Рада 9, Слуга народу, №24 у списку

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 24 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.

Асоційований партнер юридичної компанії “Hillmont Partners”. Працював адвокатом і начальником управління представництва інтересів у Європейському суді з прав людини та у міжнародних арбітражних установах. У 2007-2016 роках - старший юрист, керівник департаменту, партнер адвокатської компанії “Моор&партнери”.

Раніше працював експертом проектів “Вибори та політичні процеси” та “Сприяння організації виборів в Україні” при компанії “Development Associates,Inc.”, а також заступником виконавчого директора, директором програм, виконавчим директором Української Правничої Фундації. До того працював інженером.

Був офіційним представником кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського у Центральній виборчій комісії на виборах 2019 року.

Був помічником на громадських засадах депутата Верховної Ради 4 скликання Юрія Ключковського. З 2008 року залучається як експерт до заходів та проектів Венеціанської комісії Ради Європи.

Закінчив Київський політехнічний інститут за фахом "напівпровідники та діелектрики" та Національну юридичну академію України ім.Я.Мудрого (спеціальність “правознавство”). Кандидат юридичних наук.

За інформацією ЗМІ, допоміг російському акторові серіалу “Свати” Федору Добронравову скасувати в суді заборону на в'їзд в Україну.

Балотування

 • 2019
  список №24
  Верховна Рада 9-го скликання: Слуга народу
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

Робота помічником для:

Верховна Рада 4, На громадських засадах

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу