Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Опис політика

Народний депутат ВРУ 9. Заступник голови фракції "Слуга Народу" та радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України з питань реінтеграції і відновлення Донбасу.

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

У вересні 2022 року ЗМІ посилаючись на народного депутата т з "Голосу" Ярослава Железняка, поширювали інформацію, що Ткаченко має очолити парламентський комітет з прав людини, деокупації та реінтеграції.

У березні 2021 року адвокував рішення депутаті фракції "Слуга народу" , що ініціювали проведення повного аудиту Луганської військово-цивільної адміністрації.

У лютому 2020-го нардеп від "Батьківщини" Олексій Кучеренко написав заяву в поліцію на Ткаченка, який облаяв його на засіданні Ради.

У листопаді 2019 року Ткаченко зробив скандальну заяву, у якій припустив, що серед влади терористів "Л/ДНР" можуть бути "професійні люди, люди зі здоровим глуздом, чесні й порядні люди, які хочуть миру, хочуть повернення територій". 

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 25 у списку як член партії. Заступник голови однойменної фракції.

Перший заступник голови Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Під час президентських виборів 2019 року очолював “Команду Зеленського” у Луганській області.

Керівник компанії “Квартал-концерт” та Літнього театру "Морвокзал". Займається організацією концертів та гастролей всіх проектів студії “Квартал 95”, таких як “Вечірній квартал”, “Ліга сміху”, “Жіночий квартал”. Компанія також є білетним та івент-агентством та надає продюсерські послуги.

Ткаченко є концертним директором Тіни Кароль і продюсером групи "БеZOбмежень". Засновник та керівник ТОВ “Міська афіша”. Керівник “Freedom Event Hall”.

До 2014 року був керівником компанії “Мастер шоу”, що займалась концертною діяльністю у Луганській області.

У 2010 році ймовірно був обраний депутатом Жовтневої районної у місті Луганськ ради за списком “Партії регіонів” як її член.

Закінчив Луганський національний університету ім. Т. Г. Шевченката Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
   Слуга народу

  Міжфракційні обʼєднання

  Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
   Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Голосування у Верховній Раді 9

  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Промови у Верховній Раді 9

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу