Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Опис політика

Народний депутат ВРУ 9. Заступник голови фракції "Слуга Народу" та радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України з питань реінтеграції і відновлення Донбасу.

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Через спротив громадськості станом на початок 2024 року президент не підписав законопроєкт, а отже він лишається нечинним.

У вересні 2022 року ЗМІ посилаючись на народного депутата т з "Голосу" Ярослава Железняка, поширювали інформацію, що Ткаченко має очолити парламентський комітет з прав людини, деокупації та реінтеграції.

У березні 2021 року адвокував рішення депутаті фракції "Слуга народу" , що ініціювали проведення повного аудиту Луганської військово-цивільної адміністрації.

У лютому 2020-го нардеп від "Батьківщини" Олексій Кучеренко написав заяву в поліцію на Ткаченка, який облаяв його на засіданні Ради.

У листопаді 2019 року Ткаченко зробив скандальну заяву, у якій припустив, що серед влади терористів "Л/ДНР" можуть бути "професійні люди, люди зі здоровим глуздом, чесні й порядні люди, які хочуть миру, хочуть повернення територій". 

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 25 у списку як член партії. Заступник голови однойменної фракції.

Перший заступник голови Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Під час президентських виборів 2019 року очолював “Команду Зеленського” у Луганській області.

Керівник компанії “Квартал-концерт” та Літнього театру "Морвокзал". Займається організацією концертів та гастролей всіх проектів студії “Квартал 95”, таких як “Вечірній квартал”, “Ліга сміху”, “Жіночий квартал”. Компанія також є білетним та івент-агентством та надає продюсерські послуги.

Ткаченко є концертним директором Тіни Кароль і продюсером групи "БеZOбмежень". Засновник та керівник ТОВ “Міська афіша”. Керівник “Freedom Event Hall”.

До 2014 року був керівником компанії “Мастер шоу”, що займалась концертною діяльністю у Луганській області.

У 2010 році ймовірно був обраний депутатом Жовтневої районної у місті Луганськ ради за списком “Партії регіонів” як її член.

Закінчив Луганський національний університету ім. Т. Г. Шевченката Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

Маркерні голосування

Має корупційні ризики. Євросоюх двічі закликав відхилити законопроект 5655. Дізнатися більше

№ 5655

прийнято

Дозволяє обіг медичних препаратів на основі канабісу, що полегшить лікування онкохворих та військових. Дізнатися більше

№ 8371

прийнято

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
   Слуга народу

  Міжфракційні обʼєднання

  Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
   Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

  Посади у партіях

  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Голосування у Верховній Раді 9

  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Промови у Верховній Раді 9

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу