Фото: Одарченко Андрій

Одарченко Андрій Миколайович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 170 округу (м.Харків) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань антикорупційної політики.

Людина з такими ПІБ була помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата 4 скликання Олега Панасовського.

З 2015 року - професор кафедри товарознавства, управління якістю та екологічної безпеки, з 2011 - декан факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Є членом спеціалізованої вченої ради Харківського державного університету харчування та торгівлі, головою Вченої ради факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю ХДУХТ, головою експертної ради ХДУХТ за напрямком “Товарознавство і торговельне підприємництво. Екологічна безпека”, членом Українського товариства товарознавців і технологів, членом наукового семінару з попередньої експертизи дисертацій ХДУХТ.

Експерт з якості продуктів харчування. Має досвід науково-практичної та підприємницької діяльності.

Закінчив Харківську державну академію технології та організації харчування за спеціальністю “товарознавство та комерційна діяльність” та Харківський державний університет харчування та торгівлі за спеціальністю “економіка підприємства”. Доктор технічних наук, доцент.

У 2017 році був затриманий за підозрою у керуванні транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, проте суд закрив провадження за відсутністю доказів. Сам Одарченко заперечив цю інформацію.

Фігурант антикорупційних розслідувань.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань антикорупційної політики

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Слюсарєв має вплив на формування списків мажоритарників партії "Слуга народу" на Харківщині

  • політичний вплив на прийняття рішень і/або зловживання службовим становищем: торгівля впливом

Помічники Помічники

Статуси помічника

Повʼязані публікації