Фото: Найєм Мустафа-Масі

Найєм Мустафа-Масі


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії “Блок Петра Порошенка” (№20 у списку) як безпартійний. Голова підкомітету з питань інформаційного забезпечення Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції. Член МФО “Єврооптимісти”. У 2014-2016 роках був заступником голови фракції “Блок Петра Порошенка”.

У 2019 році вийшов з фракції БПП, членом якої був з початку каденції та публічно підтримав кандидата у президенти Анатолія Гриценка. У 2019 році став співзасновником громадсько-політичної платформи “#Дійзнами”. У 2017 році був одним з організаторів акцій протесту під Верховною Радою за виборчу реформу.

У 2016 році був членом Правління партії “ДемАльянс”. У 2015 році увійшов до складу колегії Міністерства внутрішніх справ, був куратором проекту запуску “Нової патрульної поліції” у багатьох містах України. Також у 2015 році став співзасновником громадської організації “Global Office”.

У 2013-2014 роках був одним із засновників та журналістом “Громадського телебачення”. Прийнято вважати, що саме з його допису 21 листопада 2013 року у мережі Facebook розпочався Євромайдан, в якому сам Найєм брав участь. З 2011 до 2013 року був ведучим програми “Сьогодні. Про головне” на телеканалі ТВі.

У 2007-2011 роках працював у “Студії Савіка Шустера”: був редактором-кореспондентом програм “Свобода Савіка Шустера”, “Шустер live”, автором та ведучим програм “Чорне та біле” та “After live”, що виходили на різних телеканалах.

З січня 2006 року працював також кореспондентом та автором журналістських розслідувань на “Українській правді”, веде там свій блог. До того працював кореспондентом у газеті “Комерсант” та ІА “Контекст медіа”.

Закінчив НТУУ “КПІ” за спеціальністю “інженер з інформаційно-вимірювальної техніки”. З 2016 року навчається в ІПО КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “правознавство”. Лауреат та номінант численних премій у галузі журналістики. Викладає навчальні курси у кількох університетах та державних установах.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань європейської інтеграції

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

За строковим трудовим договором на постійній основі

На громадських засадах

  • Абакумова Каріна Дмитрівна
  • Зарічнюк Сергій Миколайович
  • Крапивін Євген Олексійович
  • Павловський Олексій Дмитрович
  • Соколов Роман Вікторович