Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

У березні 2020-го року виступив проти створення консультативної ради в Тристоронній контактній групі за участі представників ОРДЛО незважаючи на позицію фракції “Слуга народу”.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 214 округу (Дніпровський район міста Києва) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Секретар Комітету з питань свободи слова.

Журналіст каналу 1+1, ведучий ранкового випуску.

У 2004-2009 року - ведучий програми “ТСН-Варта”, “Сніданок з 1+1”, кореспондент “ТСН”.

У 2000-2004 роках працював спеціальним кореспондентом програм “День сьомий”, “Свобода слова” та “Факти” на телеканалі ICTV. 

З 1998 до 2000 року - спеціальний кореспондент програми новин “Вікна” на каналі “СТБ”.

У 1997 році був автором та ведучим рубрик в програмах “Бомба” та “Сніданок з “1+1” на телеканалі “Студія "1+1”. 1995-1996 - редактор та кореспондент програми “Вікна”, у 1995 році працював референтом інформаційної служби там само.

Закінчив Національний університет “Києво-Могилянська академія” за спеціальністю “культурологія” та Київський національний економічний університет за фахом “міжнародні економічні відносини”.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Слуга народу

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Комітет з питань свободи слова
У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Читайте на ЧЕСНО

Дві сторони медалі: коли зрадників  та колаборантів позбавлять державних нагород?

Дві сторони медалі: коли зрадників та колаборантів позбавлять державних нагород?

За період війни  державні нагороди стали символом героїзму, жертовності та кровопролитної боротьби за захист суверенітету та територіальної цілісності У...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу