Фото: Буймістер Людмила

Буймістер Людмила Анатоліївна

Верховна Рада 9, Слуга народу, мажоритарка

Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання по 223 округу (Шевченківський район міста Києва) від партії “Слуга народу” як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань економічного розвитку.

Станом на 2019 рік є членкинею наглядової ради металургійного заводу “Дунаферр” (Угорщина), обіймала аналогічну посаду на заводі “Гута Ченстохова” (Польща).

З квітня 2018 року займається консультаціями у сфері альтернативної енергетики та сталого розвитку. Є співзасновницею БО “Агентство розвитку та відновлення Донбасу”.

У 2012-2018 роках була директоркою та головою наглядової ради Гданської суднобудівної верфі (Польща). Також, з 2016 до 2018 року року була генеральною директоркою кінодистриб’юторської компанії “Кіноманія”, до того обіймала посаду начальниці юридичного департаменту там само.

Працювала директоркою компанії GSG Towers (Польща). Всі вищевказані підприємства належать бізнесмену та політику Сергію Таруті.

З 2002 до 2004 року працювала помічницею головного юриста у компанії ЮКОС (Російська Федерація).

Закінчила МДІМВ (Москва, Російська Федерація) за спеціальністю “Міжнародне публічне право” та Лондонську бізнес-школу (Велика Британія) за спеціальністю “Корпоративні фінанси: Оцінка бізнесу, ризик, реструктуризація”.

Балотування

 • 2019
  мажоритарка
  Верховна Рада 9-го скликання: Слуга народу. Округ 223, Київська область
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань економічного розвитку

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу