Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Маслов Денис

Маслов Денис Вячеславович

Рік народження: 1983

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

З червня 2020 році став народним депутатом 9 скликання, 138 номер у списку партії “Слуга народу”. Член партії. Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики.

Керуючий партнер Адвокатського об’єднання “ЛОУАТЕК”. Директор ТОВ “Авін Трейд”. Засновник ТОВ “Юридична фірма “Форца”.

Член регіональної ради з питань реформ у сфері юстиції. Працював суддею Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області. Також обіймав керівні посади у юридичних компаніях.

Закінчив юридичний факультет Дніпропетровського національного університету ім.О.Гончара. Має другу вищу освіту за спеціальністю “Банківська справа”.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу