Фото: Кириленко Вʼячеслав

Кириленко Вʼячеслав Анатолійович


Негативні характеристики

  • Прогули Прогули

Опис політика

У 2014 році був обраний народним депутатом 8 скликання від партії “Народний Фронт” (№8 у списку). Член Політичної ради партії. Відразу після обрання склав депутатський мандат у зв’язку з роботою в уряді.

З грудня 2014 року - віце-прем’єр-міністр України. З грудня 2014 до квітня 2016 року був Міністром культури. У 2012 році обраний народним депутатом 7 скликання від ВО “Батьківщина” як безпартійний, номер 6 у списку.

У 2009 році стає головою партії “За Україну!”, а у грудні 2011 року підписав угоду про спільну діяльність з Арсенієм Яценюком та об’єднання партій “За Україну!” та “Фронт змін”.

У 2007-2012 роках - народний депутат 6 скликання від блоку “Наша Україна - Народна Самооборона”, номер 2 у списку. У 2007-2008 роках був головою партії “Народний Союз “Наша Україна” та головою фракції НУНС у парламенті, у 2009 році вийшов з неї.

З 2005 до 2006 року - віце-прем'єр-міністр України з гуманітарних питань. У 2005 році був міністром праці та соціальної політики. У 2004-2005 роках був довіреною особою кандидата на пост Президента України Віктора Ющенка у ТВО №188. У 2002-2005 та 2006-2007 роках - народний депутат 4 та 5 скликань від блоку “Наша Україна” (№20 та №6 у списку відповідно).

З 2001 до 2003 року був заступником голови Української народної партії, у грудні 2005 року вийшов з партії. У 2001 році був членом президії Громадського комітету “За правду!” та співголовою Коаліції молоді “Наша Україна”.

У 1998-2002 роках - народний депутат 3 скликання, 18 номер у списку Народного Руху України, також балотувався за 90 мажоритарним округом. У 1994 році балотувався до Верховної Ради 2 скликання за Білоцерківським округом №207.

З 1993 до 2002 року був головою ВМГО “Молодий Рух”. З 1993 до 1999 у різні роки був членом Народного Руху України, членом Президії Центрального Проводу НРУ, членом Малої ради НРУ, керівником відділу політичного аналізу у Секретаріаті партії.

У 1989 році став головою Секретаріату Української студентської спілки, у 1992-1993 роках був її головою. Був одним з ініціаторів “Революції на граніті” у 1990 році.

Закінчив філософський факультет КНУ ім.Т.Г.Шевченка включно з аспірантурою. Кандидат філософських наук.


Освіта

  • 1993 Філософський факультет Київського університету ім. Т.Г.Шевченка
  • 1996 Аспірантура університету ім. Т. Г. Шевченка
  • 1997 Кандидат філософських наук

Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 ВО "Батьківщина"

Посади Посади

  • з 2 грудня 2014 - ... віце-прем'єр-міністр
  • 2 грудня 2014 - 14 квітня 2016 міністр культури
  • 27 вересня 2005 - 4 серпня 2006 віце-прем'єр-міністр
  • 4 лютого 2005 - 27 вересня 2005 міністр праці та соціальної політики

Посади у партіях Посади у партіях


Помічники Помічники

На громадських засадах

За строковим трудовим договором на постійній основі

Архів політичної агітації Архів політичної агітації