Фото: Величко Володимир

Величко Володимир Анатолійович


Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання за 74 округом (м.Запоріжжя) як безпартійний самовисуванець.

На виборах до Верховної Ради України 2012 та 2014 року балотувався від Комуністичної партії України. У цей період був членом КПУ. 2015 року балотувався та був обраний депутатом Запорізької обласної ради від партії “Наш край”. На той час і дотепер - безпартійний.

Депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства. З липня 2013 року виконував обов’язки, а в серпні був призначений генеральним директором ДП "Харківстандарт метрологія".

Від 2010 до 2013 року працював генеральним директором ДП "Запоріжжя­стандарт метрологія", був головним державним інспектором Запорізької області з питань дотримання норм і стандартів. У 2008–2010 роках працював у Міністерстві регіонального розвитку та будівництва України начальником управління, де був куратором будівельних проектів у рамках підготовки до проведення чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

Із 2006 по 2008 року обіймав посаду фінансового директора ТОВ "Скад-Інвест", де здійснював діяльність з розробки та реалізації інвестиційних проектів по забудові чорноморського узбережжя. У 2006 році перейшов на державну службу – в Апарат Верховної Ради України помічником-консультантом народного депутата Бориса Тарасюка.

Був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата 5 та 6 скликань Вячеслава Коваля, 6 та 7 скликань Петра Симоненка та 8 скликання Володимира Бандурова.

До 2006 року працював директором і за­сновником підприємства з експлуатації будинків та споруд.

У 2002–2004 роках навчався в аспірантурі НМетАУ за фахом «Організація і управління виробництвом». У 1997 році став студентом економічного факультету НМетАУ за спеціальністю "Фінанси та кредит".


Балотування Балотування


Помічники Помічники

Статуси помічника