Фото: Чорновол Тетяна

Чорновол Тетяна Миколаївна

Верховна Рада 8, НАРОДНИЙ ФРОНТ, №2 у списку, Член Політичної Ради Партії НАРОДНИЙ ФРОНТ

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 7
  • Прогульництво

Опис політика

Народна депутатка 8 скликання, обрана від “Народного Фронту” (№2 у списку) як членкиня партії. Членкиня Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони. Членкиня Політичної Ради “Народного Фронту” та МФО “Рівні можливості” у Верховній Раді.

У 2014 році була урядовою уповноваженою з питань антикорупційної політики. Цього ж року була призначена штатною радницею міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. За деякими даними, брала участь в АТО у складі тоді ще батальйону “Азов”.

Брала участь у Євромайдані, наприкінці 2013 року була жорстоко побита, скоріше за все через журналістську діяльність. Протягом 2012-2013 років неодноразово брала участь в акціях проти президента Віктора Януковича.

У 2012 році балотувалась до Верховної Ради від ВО “Батьківщина” за 120 округом (Львівська область) як безпартійна. Була членкинею громадського руху “Стоп Цензурі!”. У 2002 році балотувалась до Верховної Ради за списком блоку “Проти всіх”.

У 2010-2014 роках працювала випусковою редакторкою порталу “Lb.ua”. З 2005 до 2009 року - журналістка медіа-холдингу “Оглядач”. 2001-2004 роки - журналістка журналу “Політика і культура”, у 1999-2000 роках - у журналі “Компаньйон”.

Авторка резонансних журналістських розслідувань. Друкувалася у виданнях “Обозреватель” та “Українська правда”. У студентські роки брала участь у діяльності “УНА-УНСО”, працювала у чеченському центрі “УНА-УНСО”, публікувала матеріали з Чечні. Брала участь в акції “Україна без Кучми!”.

Закінчила Київський міжнародний університет за спеціальністю “журналістика”.

Кнопкодавка.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Народний фронт

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань національної безпеки і оборони

Кнопкодавство

Дивитись усі 7
18 грудня 2018
Законопроект 9285
3 липня 2018
Законопроект 6229
3 липня 2018
Законопроект 6229
3 липня 2018
Законопроект 6229
3 липня 2018
Законопроект 6229
3 липня 2018
Законопроект 6229
Прогульництво

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 68,0%
прогули 32,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Посади у партіях

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу