Фото: Чорновол Тетяна

Чорновол Тетяна Миколаївна


Негативні характеристики


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

Народна депутатка 8 скликання, обрана від “Народного Фронту” (№2 у списку) як членкиня партії. Членкиня Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони. Членкиня Політичної Ради “Народного Фронту” та МФО “Рівні можливості” у Верховній Раді.

У 2014 році була урядовою уповноваженою з питань антикорупційної політики. Цього ж року була призначена штатною радницею міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. За деякими даними, брала участь в АТО у складі тоді ще батальйону “Азов”.

Брала участь у Євромайдані, наприкінці 2013 року була жорстоко побита, скоріше за все через журналістську діяльність. Протягом 2012-2013 років неодноразово брала участь в акціях проти президента Віктора Януковича.

У 2012 році балотувалась до Верховної Ради від ВО “Батьківщина” за 120 округом (Львівська область) як безпартійна. Була членкинею громадського руху “Стоп Цензурі!”. У 2002 році балотувалась до Верховної Ради за списком блоку “Проти всіх”.

У 2010-2014 роках працювала випусковою редакторкою порталу “Lb.ua”. З 2005 до 2009 року - журналістка медіа-холдингу “Оглядач”. 2001-2004 роки - журналістка журналу “Політика і культура”, у 1999-2000 роках - у журналі “Компаньйон”.

Авторка резонансних журналістських розслідувань. Друкувалася у виданнях “Обозреватель” та “Українська правда”. У студентські роки брала участь у діяльності “УНА-УНСО”, працювала у чеченському центрі “УНА-УНСО”, публікувала матеріали з Чечні. Брала участь в акції “Україна без Кучми!”.

Закінчила Київський міжнародний університет за спеціальністю “журналістика”.

Кнопкодавка.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Народний фронт

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань національної безпеки і оборони

Посади у партіях Посади у партіях


Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

За строковим трудовим договором на постійній основі

На громадських засадах

Архів політичної агітації Архів політичної агітації