Фото: Гончаренко Олексій

Гончаренко Олексій Олексійович


Негативні характеристики


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій
  • Зразкова відвідуваність комітетів Зразкова відвідуваність комітетів

Опис політика

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії “Блок Петра Порошенка” (№40 у списку). Секретар Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи. Заступник голови депутатської фракції БПП. Є керівником ГО “Якість життя” з 2005 року.

14 серпня 2014 року Гончаренка було обрано головою Одеської обласної ради, до цього, в тому ж році, він вийшов з Партії регіонів. У 2012 році балотувався до Верховної Ради від Партії регіонів за 136 мажоритарним округом (м.Одеса). У 2010 році був обраний депутатом Одеської обласної ради від Партії регіонів за округом №10, був також обраний заступником голови Одеської обласної ради.

У 2006 був обраний до Одеської міської ради від Партії Регіонів. У 2005 році він очолив Одеську міську партійну організацію партії “Союз”. Наприкінці 2005 року Одеська обласна та міська організації партії влилися до Партії Регіонів.

У 2002 році балотувався до Одеської міської ради за мажоритарним округом, з того ж року був помічником депутата міської ради. Розпочав свою політичну діяльність у 2001 році, був керівником молодіжного крила “Партії Зелених України” в Одеській області.

З 1999 до 2001 року працював на Одеській станції швидкої медичної допомоги.

Закінчив Одеський Національний Медичний Університет за спеціальністю “педіатрія” та Академію народного господарства при уряді РФ за фахом “фінанси і кредит”.

Кнопкодав. У 2011 році в інтерв'ю Сергію Лещенку публічно висловився за введення російської мови як другої державної та заявив, що “Одеса не була українським містом”, оперував поняттям “Новоросія”.

У 2017 році був фігурантом кримінальної справи за фактом хуліганства. Гончаренко зробив напис на фрагменті Берлінської стіни на території посольства Німеччини у Києві на знак протесту проти заяви німецького посла про те, що вибори в ОРДЛО можуть відбутися і за наявності там російських військ.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • з 27 листопада 2014 - ... Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

Посади у партіях Посади у партіях

  • Член Центральної Ради Партії ЄС

Помічники Помічники

Невідомо

За строковим трудовим договором на постійній основі

На громадських засадах

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Ткачьов Вячеслав Володимирович