Фото: Дідовець Юрій

Дідовець Юрій Вікторович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 балотувався на позачергових виборах до парламенту 9-го скликання по 220 мажоритарному округу м.Києва як самовисуванець.

У 2015 обрано депутатом Київради від “Батьківщини” по 81 округу Подільського району. У 2014 році Дідовець уже балотувався у 220-му виборчому окрузі до Верховної Ради від Радикальної партії Олега Ляшка.

Того самого року він також висувався в депутати Київської міської ради від Виноградаря, але за результатами голосування посів 2-ге місце. Ще раніше, у 2012 році, балотувався до Верховної Ради у 220-му окрузі як самовисуванець.

У Верховній Раді 8-го скликання Дідовець був помічником на громадських засадах народного депутата від Радикальної партії Юрія Шухевича. До цього 4 скликання поспіль він допомагав нардепу з "Нашої України" та "Батьківщини" Олександру Чорноволенку. 

Дідовець у Київраді протягом усіх 4 років не входить до жодної постійної депутатської комісії. Хоча всі депутати місцевих рад повинні неодмінно працювати в одній з комісій, де розробляють проекти рішень. Дідовця ж спершу включили до регламентної комісії, але він не забажав у ній працювати й попросив перевести його до земельної комісії. Таким чином з регламентної комісії він вийшов, а до земельної так і не потрапив.

У 2000 році Дідовець брав участь у захопленні офісу Комуністичної партії України у складі молодіжного гурту "Самостійна Україна". Суди тривали два роки. Дідовця та кількох інших членів організації засудили до 2,5 років ув'язнення, але після 2 років у СІЗО відпустили з умовним терміном.

Був мобілізований до лав ЗСУ та є учасником бойових дій. Входить до трійки найбільших автовласників Київради.

Став фігурантом антикорупційного розслідування через невнесення в декларацію відомостей щодо підприємств, чим порушив вимоги фінансового контролю.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: Благодійна організація "Благодійний фонд "Самостійна Україна" за адресою: м.Київ, проспект Геогрія Гонгадзе, 32 Б. Телефон: 361-50-30.

Помічники-консультанти: Дума Владислав Миколайович, Калько Дмитро Олексійович, Крисан Віталій Миколайович, Кікена Павло Ігорович.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • ВО "Батьківщина"
  • ВО "Батьківщина"

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Київські депутати не задекларували бізнес

  • порушення антикорупційного законодавства: порушення вимог фінансового контролю

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні

Архів політичної агітації Архів політичної агітації