Фото: Філатов Борис

Філатов Борис Альбертович


Негативні характеристики

  • Прогули Прогули

Опис політика

Дніпровський міський голова. Обраний у 2015 році від партії “УКРОП”, також балотувався від неї до Дніпропетровської обласної та Дніпровської міської рад першим кандидатом. У зв’язку з обранням міським головою склав повноваження народного депутата.

У 2014 році був обраним народним депутатом 8 скликання по 27 мажоритарному округом (м.Дніпро) як безпартійний самовисуванець. Був позафракційним депутатом, членом Комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя та Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації та міжфракційного об'єднання "Укроп".

Був одним зі співзасновників партії “УКРОП”, членом її президії з 2015 року. Наприкінці 2018 року заявив про вихід з партії. У 2014 році працював заступником голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського.

У 2005-2014 роках працював журналістом, з 2005 до 2010 року вів програму журналістських розслідувань “Губернські хроніки” на 9 каналі (м.Дніпро).

У 2000-2005 роках займався приватною адвокатською практикою. До того працював юрисконсультом у комерційних підприємствах та викладачем цивільного права в Академії митної служби України.

Є членом Опікунської ради Європейської асоціації українців, був головою оргкомітету міжнародного парусного проекту “Навколосвітнє плавання давньослов’янської лодії “Русич”, з 2011 до 2014 року був головою філії Міжнародного товариства колекціонерів нецке у країнах СНД.

Опікується культурологічними проектами “Номади” та “Україна очима птахів”. Готується до польоту в космос у якості космічного туриста.

Закінчив Дніпровський національний університет ім.О.Гончара за спеціальностями “історія та суспільствознавство” і “правознавство”. Кандидат юридичних наук. Заслужений журналіст України.

Прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 24 грудня 2015 Позафракційні

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання

  • Укроп 27 листопада 2014 - 24 грудня 2015

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 24 грудня 2015 Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради України з питань приватизації
  • 27 листопада 2014 - 24 грудня 2015 Комітет з питань правової політики та правосуддя

Посади Посади

  • 3 лютого 2014 - 25 березня 2015 Заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Посади у партіях Посади у партіях

  • 15 червня 2015 - 5 грудня 2018 Член Президії Політичної ради партії УКРОП
  • 15 червня 2015 - 5 грудня 2018 Член Політичної Ради Партії УКРОП

Помічники Помічники

На громадських засадах

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Побединська Тетяна Федорівна

Архів політичної агітації Архів політичної агітації