Фото: Мʼялик Віктор

Мʼялик Віктор Ничипорович


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 155 округу (Рівненська область) як безпартійний самовисуванець. Член депутатської групи "За майбутнє". Член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

У 2014 році балотувався до Верховної Ради за тим же округом як безпартійний самовисуванець. У 7 скликанні Верховної Ради був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Олега Осуховського.

У 2017 році став власником компанії “МД плюс”. З 2014 року - фінансовий директор ТОВ “МДС-буд”. Займається будівництвом житлової нерухомості. Також є співзасновником та керівником низки ОСББ.

З 2004 року працював маляром-штукатуром, з 2005 - електрозварювальником, з 2011 року - майстром столярної бригади у ТОВ “Інвікта ЛТД”. З 1996 року був різноробочим у колгоспі “Зоря”. В юності працював на будівництві у Тамбові (РФ).

Закінчив Міжнародний науково-технічний університет ім.Ю.Бугая за спеціальністю “правознавство” та Володимирецьке ПТУ №29 за фахом “будівельний столяр, тесля”. Лауреат конкурсу “Благодійна Україна-2019” у номінації “Меценат року”.


Балотування Балотування


Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 9
  • Група "За майбутнє" з 29 серпня 2019 - ...
  • Група "За майбутнє" з 29 серпня 2019 - ...

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Помічники Помічники

Статуси помічника