Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Шкрум Альона

Шкрум Альона Іванівна

Верховна Рада 9, БАТЬКІВЩИНА, №22 у списку

Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від ВО “Батьківщина” номером 22 у списку як членкиня партії. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики.

Народна депутатка 8 скликання, обрана від ВО “Батьківщина” (№ 5 у списку) як безпартійна. Голова підкомітету з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Членкиня МФО “Єврооптимісти” та “Рівні можливості”.

У 7 скликанні Верховної Ради була помічницею на платній основі Ірини Геращенко (УДАР) та Ігоря Алексєєва (КПУ).

У 2014 році працювала експерткою з адвокації ГО “Право на захист”.

З 2010 до 2012 року була помічницею адвоката та юристкою в адвокатських об’єднаннях Лондона та Парижа, була помічницею судді Лондонського суду.

У 2010-2011 роках - юрист в Асоціації адвокатів м. Париж Chevalier Pericard Connesson.

У 2008-2009 роки - молодша юристка в адвокатському об’єднанні “Волков, Козьяков та Партнери”. Була директоркою аналітичного центру “Україна 2020”.

Закінчила КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “міжнародне право”, Університет Сорбонна (Париж, Франція) за фахом “міжнародне економічне право” та Кембриджський університет (Велика Британія) за спеціальністю “міжнародне право”.

Балотування

  • 2019
    список №22
    Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: БАТЬКІВЩИНА
    Обрано
  • 2014
    список №5
    Верховна Рада 8-го скликання, позачергові: БАТЬКІВЩИНА
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    ВО "Батьківщина"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 80,0%
прогули 20,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Робота помічником для:

Верховна Рада 7, Невідомо
Верховна Рада 7, Невідомо

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу