Фото: Колюх Валерій

Колюх Валерій Вікторович


Опис політика

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №92 (Київська область) як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань освіти, науки та інновацій.

У 2015 році балотувався до Київської міської ради 8 скликання від партії “Батьківщина” за округом №118 (Шевченківський район). У 2014 році балотувався до Верховної Ради 8 скликання за округом №92 (Київська область) як самовисуванець. У 2002 році балотувався до Верховної Ради 4 скликання за округом №93 (Київська область) як самовисуванець.

Був помічником депутата Верховної Ради 7 та 8 скликань Олександра Онищенка на платній основі, депутата Верховної Ради 6 скликання Володимира Олійника на громадських засадах та депутата Верховної Ради 4,5,6 скликань Володимира Сівковича на платній основі та на громадських засадах.

Професор кафедри політичних наук КНУ ім.Т.Шевченка. З 2002 року був асистентом кафедри політичних наук.

Закінчив філософський факультет КНУ ім.Т.Шевченка за спеціальністю “Політологія” та аспірантуру на кафедрі політичних наук. Також закінчив Київський університет права НАН України за спеціальністю “Правознавство”. Доктор політичних наук.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань освіти, науки та інновацій

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні