Фото: Павлов Костянтин

Павлов Костянтин Юрійович


Негативні характеристики


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання за 31 округом (м.Кривий Ріг) як самовисуванець та член партії "Опозиційний Блок".

Народний депутат 8 скликання, був обраний за 31 округом (м.Кривий Ріг) як безпартійний самовисуванець, після обрання приєднався до фракції “Опозиційний Блок”, голова підкомітету з питань бюджетної підтримки регіонального розвитку Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання за тим же округом від “Партії регіонів” як член партії. З жовтня того ж року - голова Федерації Футболу Кривого Рогу. У 2010 році був обраний депутатом Дніпропетровської обласної ради за списком “Партії регіонів” як член партії.

Також був її депутатом за списком “Партії регіонів” у 2006-2010 роках. З 2006 до 2013 року працював першим заступником міського голови Кривого Рогу. У 2005 році вступив до “Партії регіонів”, а з 2010 до 2014 року був головою Криворізької міської організації.

У 2002-2006 роках працював заступником директора та виконавчим директором Криворізького сурикового заводу. З 1999 до 2002 року був заступником начальника відділу збуту та зовнішньоекономічної діяльності в управлінні Південного гірничо-збагачувального комбінату. До того обіймав керівні посади у комерційних підприємствах, працював електрослюсарем.

Закінчив МАУП за спеціальністю “економіка”, Відкритий Міжнародний університет Великої Британії “ЛІНК” за фахом “менеджмент організацій” та технікум (електрослюсар).

Кнопкодав. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Опозиційний блок
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 Партія регіонів

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань бюджету

Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Приймальні народного депутата приховано
  • 2012 Біографію на звернення не надано
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані

Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Грецька Лариса Миколаївна
  • Дацько Тетяна Федорівна
  • Меніович Христина Олександрівна
  • Туркова Нінель Пилипівна
  • Шинкаренко Ірина Михайлівна

На громадських засадах