Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Шевчик Дмитро

Шевчик Дмитро Володимирович

Рік народження: 1977

Характеристики політика

  • Прогульництво

Опис політика

На місцевих виборах 2020 року кандидувався на посаду міського голови Кривого Рогу від партії "Слуга народу". За результатами голосування у першому турі посів друге місце, набрав 25,94% голосів та вийшов до другого туру. Його конкурентом був чинний міський голова Юрій Вілкул, який набрав 44,96% голосів у першому турі, однак зняв свою кандидатуру за станом здоров'я та на користь представника від ОПЗЖ Костянтина Павлова.

У 2015 році був обраний депутатом Дніпропетровської обласної ради від партії "Опозиційний блок". Був членом постійної комісії обласної ради з питань підприємництва, переробної промисловості, торговельного та побутового обслуговування.

Працює на посаді генерального директора ПАТ „Центральний гірничо-збагачувальний комбінат”.

У 2015 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, за спеціальністю державне управління, кваліфікація – магістр державного управління. У 2003 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність міжнародне право, магістр міжнародного права. У 1999 році закінчив Київський національний економічний університет, спеціальність маркетинг, кваліфікація – економіст.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

Поштова площа: в якому стані одна з найпроблемніших ділянок Києва?

Поштова площа: в якому стані одна з найпроблемніших ділянок Києва?

На Поштовій площі проведуть комплексне дослідження загального стану об’єкту. Зокрема буде розглянуто стан конструкцій підземного котловану, а також під...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу