Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Шевчик Дмитро

Шевчик Дмитро Володимирович

Рік народження: 1977

Характеристики політика

  • Прогульництво

Опис політика

На місцевих виборах 2020 року кандидувався на посаду міського голови Кривого Рогу від партії "Слуга народу". За результатами голосування у першому турі посів друге місце, набрав 25,94% голосів та вийшов до другого туру. Його конкурентом був чинний міський голова Юрій Вілкул, який набрав 44,96% голосів у першому турі, однак зняв свою кандидатуру за станом здоров'я та на користь представника від ОПЗЖ Костянтина Павлова.

У 2015 році був обраний депутатом Дніпропетровської обласної ради від партії "Опозиційний блок". Був членом постійної комісії обласної ради з питань підприємництва, переробної промисловості, торговельного та побутового обслуговування.

Працює на посаді генерального директора ПАТ „Центральний гірничо-збагачувальний комбінат”.

У 2015 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, за спеціальністю державне управління, кваліфікація – магістр державного управління. У 2003 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність міжнародне право, магістр міжнародного права. У 1999 році закінчив Київський національний економічний університет, спеціальність маркетинг, кваліфікація – економіст.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

Як голова "Слуги народу" Шуляк на міжнародному рівні лобіює містобудівну "реформу"

Як голова "Слуги народу" Шуляк на міжнародному рівні лобіює містобудівну "реформу"

Нещодавно відбувся захід, на який ЗМІ, на жаль, не звернули належної уваги. Голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк виступала на засіданні Європей...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу