Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народився 12 травня 1971 року в смт Піщанка Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Фастів Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

  • 2012 - 2013 народний депутат України
  • 2012 - 2013 головний радник генерального директора Асоціації траспортно-експедиторських організацій України "Укрзовніштранс"
  • 1999 - 2012 комерційний директор ТОВ "Укрзернотранс-К"
  • 1998 - 1999 директор ПП "Укрторгконтракт-С"
  • 1997 - провідний фахівець відділу маркетингу Управління державних ресурсів, балансів та постачань продуктів животноводства і сировини "Укрдержресурссировина"
  • 1993 - 1995 інженер відділу матеріально-технічного забезпечення Центру біотехнічних систем "Сонар" при НАН України

Освіта

  • 1989 Вінницьке професійно-технічне училище №7, спеціальність: "Газоелектрозварювання"
  • 1999 Київський національний економічний університет, спеціальність: "Фінанси та кредит"

Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • з 27 листопада 2014 - ... Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 УДАР

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань транспорту

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Інші порушення Інші порушення

  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Коваль Вікторія Василівна

На громадських засадах

  • Бакай Тетяна Володимирівна
  • Брендуляк Володимир Васильович
  • Бурдик Олеся Василівна
  • Васьковський Віктор Михайлович
  • Великоречанін Павло Олександрович
  • Волобуєва Ганна Дмитрівна
  • Воловік Олена Анатоліївна
  • Воронцова Марія Віталіївна
  • Гаркавенко Жанна Олександрівна
  • Годунова Анастасія Володимирівна
  • Гурін Костянтин Олександрович
  • Жарова Анна Василівна
  • Жовноватюк Олексій Миколайович
  • Зіневич Валерій Станіславович
  • Карпенко Тетяна Павлівна
  • Корнійчук Андрій Григорович
  • Крук Юрій Юрійович
  • Купріянова Оксана Миколаївна
  • Майдебурова Оксана Іванівна
  • Матусов Сергій Ілліч
  • Мозговий Олексій Миколайович
  • Обертинська Людмила Володимирівна
  • Пашко Марина Ігорівна
  • Поворознюк Дмитро Дмитрович
  • Пругар Наталія Михайлівна
  • Радченко Олександр Васильович
  • Святокум Денис Васильович
  • Січка Андрій Іванович
  • Сулима Василь Іванович
  • Фещенко Тетяна Іванівна
  • Чубаров Микола Юрійович

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Безбах Вячеслав Якович
  • Волкова Олена Миколаївна
  • Степаненко Ганна Вікторівна

Приймальні Приймальні