Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Характеристики політика

  • Гречкосійство

Опис політика

Переміг на довиборах до Верховної Ради у 208 окрузі з результатом 34,1% (21 245 голосів). Балотувався від партії "Слуга народу". Його головним опонентом був лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко, який набрав 31,78%.

Директор ТОВ "Гільдія права".

Дружина чинного кандидата від “Слуги народу” - Гунько Наталія Іванівна балотувалася у Київську облраду у 2015 виграла вибори від “Радикальної партії Олега Ляшка”, з очільником якої тепер конкурує її чоловік. Зараз Наталія Гунько балотується під №3 від партії “Слуга народу” до Київської облради разом з народним депутатом Олександром Дубінським, який є фігурантом журналістських антикорупційних розслідувань. 

Відповідно до декларації за 2019 рік Гунько заробив як ФОП 4,88 млн грн, ще 243 тис грн отримав від ТОВ "Гільдія Права", а також дивіденди на суму 78 тис грн від адвокатського об'єднання “Гільдія Права”

Готівкою тримає 500 тис доларів (~142 млн грн на 2020 рік), 120 тис євро (майже 4 млн грн) і 3 млн грн. 

У 2019 році Гунько балотувався по 209 округу від “Батьківщини”. Тоді він зайняв третє місце, набравши 25% (17 тис 345 голосів). 

У 2016 році журналісти Руху ЧЕСНО з посиланням на ЗМІ зазначали, що Анатолій Гунько є фігурантом однієї із земельних афер на території Броварів. Так, у 2013 році місцева влада роздерибанила колишні землі держпідприємства “Радіопередавальний центр”. На сесії громаді роз’яснили, що на цій землі нібито мають побудувати завод представники німецької фармкомпанії, яка на запит ЗМІ та активістів таку версію згодом спростувала.

У 2015 році балотувався від партії “Наш край” до Київської обласної ради, але не пройшов. 

Гунько є бенефіціаром ТОВ “Компанія Інтер-Профіт”, яка займається будівництвом.  

Балотування

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу