Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Характеристики політика

  • Гречкосійство

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

Цього ж року не підписав звернення до голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій.

Переміг на довиборах до Верховної Ради у 208 окрузі з результатом 34,1% (21 245 голосів). Балотувався від партії "Слуга народу". Його головним опонентом був лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко, який набрав 31,78%.

Дружина депутата від “Слуги народу” - Гунько Наталія Іванівна є депутаткою Київської міськради.

У 2019 році Гунько балотувався по 209 округу від “Батьківщини”. Тоді він зайняв третє місце, набравши 25% (17 тис 345 голосів). 

Відповідно до декларації за 2019 рік Гунько заробив як ФОП 4,88 млн грн, ще 243 тис грн отримав від ТОВ "Гільдія Права", а також дивіденди на суму 78 тис грн від адвокатського об'єднання “Гільдія Права”

Готівкою тримав 500 тис доларів (~142 млн грн на 2020 рік), 120 тис євро (майже 4 млн грн) і 3 млн грн. 

У 2016 році журналісти Руху ЧЕСНО з посиланням на ЗМІ зазначали, що Анатолій Гунько є фігурантом однієї із земельних афер на території Броварів. Так, у 2013 році місцева влада роздерибанила колишні землі держпідприємства “Радіопередавальний центр”. На сесії громаді роз’яснили, що на цій землі нібито мають побудувати завод представники німецької фармкомпанії, яка на запит ЗМІ та активістів таку версію згодом спростувала.

У 2015 році балотувався від партії “Наш край” до Київської обласної ради, але не пройшов. 

Гунько є бенефіціаром ТОВ “Компанія Інтер-Профіт”, яка займається будівництвом. 

Директор ТОВ "Гільдія права".

Балотування

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу