Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Бунін Сергій

Бунін Сергій Валерійович

Рік народження: 1971

Опис політика

За дослідженнями "Чесно" Бунін задекларував найбільшу кількість земельних ділянок.

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №98 (Київська область) як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань аграрної та земельної політики.

У першому турі президентських виборів 2019 Бунін був довіреною особою у 95-му окрузі (Приірпіння та частина Києво-Святошинського району) лідера "СамопомочіАндрія Садового.

У 2015 році був обраний депутатом Київської обласної ради 7 скликання від партії “Самопоміч” за округом №35 (Києво-Святошинський район). У 2006 році балотувався до Київської міської ради 5 скликання від Блоку Бориса Олійника та Михайла Сироти (№12 у списку).

З 2001 року і по цей час працює директором ТОВ “Грант”. Голова громадської благодійної організації “Ліга підтримки вітчизняного виробника”. З 1991 до 2002 року працював на посадах від водія до генерального директора у НВО “Укрпромбудсервіс”.

Закінчив Український транспортний університет за спеціальністю “Інженер-механік” і КНУ ім.Т.Шевченка за спеціальністю “Правознавство”.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Слуга народу

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань аграрної та земельної політики

Голосування у Верховній Раді 9

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу