Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Шилов Віталій

Шилов Віталій Володимирович

Рік народження: 1975

Характеристики політика

  • Прогульництво

Опис політика

Депутат Сумської міської ради 7 скликання. Член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, сім’ї, молоді та спорту. Член партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Згідно з дослідженням Чесно у 2017 Шилова визначений прогульником. Більше того, станом на 2017 рік Шилов не написав жодного депутатського запиту. Але його ситуація унікальна, оскільки він є начальником управління капітального будівництва та дорожнього господарства, який надає відповіді на частину депутатських запитів Сумської ради.

У 2015 році балотувався і був обраний до Сумської міської ради 7-го скликання від ВО “Батьківщина” (округ 31). 

У 2010 році був обраний депутатом Сумської міської ради 6 скликання від партії “Рідне місто”, був членом постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин.

З грудня 2008 року дотепер обіймає посаду начальника управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради.

З 2007 року до 2008 року займав посаду заступника начальника управління реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради.

З 2003 року до 2007 року працював на керівних посадах в приватних підприємствах.

 

Освіта: У 2000 році отримав диплом про вищу освіту за спеціальністю «Фінанси і кредит», здобувши кваліфікацію «економіст» в Українській академії банківської справи Національного банку України. З 2000 року до 2003 року навчався в аспірантурі Української академії банківської справи Національного банку України.


 

Балотування

Фракції

  • Сумська міська рада 7
  • Період не вказано
    ВО "Батьківщина"

Читайте на ЧЕСНО

Як Зеленський "підвішує" закони. Чи дотримується президент Конституції?

Як Зеленський "підвішує" закони. Чи дотримується президент Конституції?

30 законодавчих ініціатив очікують на підпис чи вето президента. Один із них очікує з 2019 року. Це при тому, що Конституція дає на це 15 днів. Деякі проєкти...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу