Фото: Приходько Наталія

Приходько Наталія Ігорівна

Верховна Рада 9, ОПЗЖ, №26 у списку

Характеристики політика

 • Гречкосійство

Опис політика

Народна депутатка від “Опозиційної платформи – За життя”, до парламенту потрапила 2019 року як №26 у партійному списку, членкиня Комітету ВРУ з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України.

До того, як стати народною депутаткою від ОПЗЖ, Приходько була депутаткою Київради від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”. Вона близько пов’язана з бізнесменом, ексрегіоналом і фігурантом антикорупційних розслідувань Вадимом Столаром, який у списку ОПЗЖ пройшов до Верховної Ради під номером 11. Зокрема, коли Столар був нардепом від Партії регіонів (2010-2012 рр.), Приходько працювала в нього помічницею за трудовим договором, а коли він у лютому 2014 року очолив патронатну службу голови КМДА Володимира Макеєнка, стала його заступницею.

Також Приходько була помічницею екснардепа від Партії регіонів Віталія Журавського.

Під час виборчої кампанії до Київради 2015 року Приходько пригощала дітей і влаштовувала свята для дорослих, а також по-новому відкривала спортивні й дитячі майданчики, які колись облаштовував колишній регіонал Столар. Ставши депутаткою, фарбувала лавки, створювала сквери та носила пакети з ліками, хоча, згідно з інформацією в її декларації, мала мізерний дохід та опинилася за межею бідності, задекларувавши за рік трохи більш ніж 20 тис. грн. 

На вирішальному голосуванні за збереження Музею на Поштовій площі була відсутня.

Перед президентськими виборами 2019 року активісти Приходько агітували за Петра Порошенка.

З квітня 2016 року - очолювала  відділ координації діяльності управління аналітичного забезпечення міського голови  апарату виконавчого органу Київської міської ради.

У 2015-2016 роках - заступниця начальника управління – начальниця відділу організаційно-документального забезпечення діяльності Київського міського голови управління організаційно-аналітичного забезпечення діяльності Київського міського голови (патронатної служби) апарату виконавчого органу Київської міської ради.

З 2014 до 2015 року обіймала посаду заступниці начальника управління - начальниці відділу організаційно-документального забезпечення діяльності Київського міського голови. З 2010 до 2012 року працювала в апараті Верховної Ради України. 

З 2008 до 2010 року обіймала посаду головної спеціалістки відділу правового аналізу та експертизи виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація). Раніше працювала на посаді юрисконсультки ТОВ “Туристична фірма “Яна”.

Закінчила Національну академію державної податкової служби України за спеціальністю “Правознавство”.

Балотування

 • 2019
  список №26
  Верховна Рада 9-го скликання: ОПЗЖ
  Обрано
 • 2015
  мажоритарка
  Київська міська рада 8-го скликання: ЄС. Округ 63
  Обрано

Фракції

 • Київська міська рада 8
 • Період не вказано
  Блок Петра Порошенка "Солідарність"
 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Опозиційна платформа - За життя

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

Робота помічником для:

Верховна Рада 6, Невідомо
Верховна Рада 7, На громадських засадах

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу