Фото: Терентьєв Михайло

Терентьєв Михайло Олександрович

Київська міська рада 7, УДАР, мажоритарка

Характеристики політика

 • Прогульництво
 • Гречкосійство

Опис політика

Балотувався в народні депутати на виборах 2019 року від “Європейської солідарності” в Києві на Печерську (округ №221). Посів 3-тє місце, набравши менш ніж 17% голосів виборців. За розміром виборчого фонду потрапив до ТОП-10 кандидатів-мажоритарників, опинившись на 9-му місці. Терентьєв під час парламентської кампанії витратив 2,4 млн грн на телерекламу. Її показували на телеканалах “Інтер”, “112 Україна”, “NewsOne”.

У 2014 і 2015 роках був обраний до Київради від “УДАРу” й “Солідарності” відповідно, є членом комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

У перші ж 100 днів роботи новообраної Київради депутат поповнив лави прогульників. 2018 року він був відсутній під час голосування за проект рішення щодо збереження Поштової площі, де знайшли залишки вулиць часів Київської Русі.

Терентьєва пов’язують з колишньою соратницею Леоніда Черновецького Аллою Шлапак. Він довго очолював її громадську приймальню, а на парламентських виборах-2012 був від неї спостерігачем.

Ім’я Терентьєва фігурувало у скандалі щодо будівництва пішохідно-велосипедного моста між Володимирською гіркою та аркою Дружби Народів. Уже після відкриття КП “Інженерний центр” підписало договір про його добудову, сума витрат – 74 млн грн.

Як директор КП “Інженерний центр” виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Терентьєв 2018 року отримав майже 580 тис. грн зарплати за рік. Це він зазначив у своїй декларації.

Від 2014 року є головою правління благодійного фонду “Дорослі для дітей”.

У 2010-2014 рр. – керівник громадської приймальні депутатів Київської міської ради.

У 2006-2009 рр. – викладач Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

У 2004-2006 роках працював помічником юрисконсульта в ТОВ “Вінада”.

Освіта: за фахом – історик і правознавець, диплом магістра здобув у Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова, у цьому ж виші 2009 року закінчив аспірантуру.

Балотування

 • 2019
  мажоритарка
  Верховна Рада 9-го скликання: ЄС. Округ 221, Київська область
  Не обрано
 • 2015
  мажоритарка
  Київська міська рада 8-го скликання: ЄС. Округ 75
  Обрано
 • 2014
  мажоритарка
  Київська міська рада 7-го скликання: УДАР
  Обрано

Фракції

 • Київська міська рада 8
 • Період не вказано
  Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу