Фото: Шлапак Алла

Шлапак Алла Василівна


Негативні характеристики

  • Прогули Прогули
  • Гречкосійство Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році балотувалася на позачергових виборах до парламенту 9-го скликання під номером 1 у списку партії “Соціальна справедливість”. Партія набрала менше 16 тисяч голосів виборців по всій Україні, що становить близько 0,1% від загальної кількості голосів.

Варто зауважити, що за передвиборчу кампанію партії з офіційної сторінки Алли Шлапак у Facebook сплачено понад 34 тис. доларів, але у фінансовому звіті “Соціальної справедливості” це не відображено.

У 2015 році Шлапак вчетверте переобрано депутатом Київради по 74 округу Печерського району від Української партії “Єдність”. Є членкинею постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

На вирішальному голосуванні за збереження Музею на Поштовій площі була відсутня.

До Київради у 2014 обрана як самовисуванка. А в 2008 та 2006 стала депутаткою від Блоку Леоніда Черновецького. Була співголовою фракції Леоніда Черновецького та його радником із забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.

Верховна Рада України 8-го та 7-го скликань Шлапак так і не підкорилася. Тоді до парламенту балотувалася як самовисуванка по мажоритарним округам.

На парламентських виборах спостерігачем Алли Шлапак був Михайло Терентьєв, який вдруге став депутатом Київради. Спершу бід брендом УДАРу й цього разу під брендом “Солідарності”. Ще один помічник Шлапак - Андрій Андрєєв - пройшов під брендом “Солідарності” у Солом’янському районі.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: "Молодіжний спортивний рух", за адресою м.Київ, вул.Кіквідзе, буд.28, телефон: (044) 364-59-58. Години прийому: Понеділок - П'ятниця з 10-00 до 17-00. 

Помічники-консультанти: Костюк Андрій Володимирович, Слюсарев Іван Олександрович, Юрченко Ірина Юріївна, Сиротенко Роман Олександрович.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Єдність

Посади Посади

  • в.о. заступника Київського міського голови

Посади у партіях Посади у партіях


Приймальні Приймальні