Фото: Турець Владислав

Турець Владислав Володимирович

Київська міська рада 7, УДАР, мажоритарка

Характеристики політика

 • Прогульництво
 • Гречкосійство

Опис політика

У 2015 обраний депутатом Київської міської ради від БПП “Солідарність” по 70 округу Оболонського району.

У 2014 році вперше балотувався до Київської міської ради. Як висуванець від партії "УДАР" він переміг на 29 мажоритарному окрузі Оболонського району.

Був помічником-консультантом нардепа 7-го скликання  Володимира Ар’єва  від партії “Європейська Солідарність” номером 17 у списку. Член постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Влітку 2018 виявлено непрямий підкуп виборців округу шляхом реалізації запрошень на безкоштовні прогулянки по Дніпру через депутатську громадську приймальню. На вирішальному голосуванні за збереження Музею на Поштовій площі не голосував.

Був одним із кандидатів на голову Оболонської РДА. Але у боротьбі за це крісло тоді переміг інший кандидат - Тихонов. Став фігурантом медіаскандалу, заходячи до ліфту приміщення Київради обурився, що журналісти заходять разом з ним, бо він, депутат, має нібито пріорітетне право користуватись ліфтом Київради. Після інциденту міський голова Віталій Кличко привів Турця до журналістів і зобов’язав вибачитися.

Турця звинуватили в тому, що під час важливого голосування за повернення громаді 16 гектарів землі на Прирічній, коли Київраді забракло голосів, він був у їдальні,

Починав свою трудову кар’єру у Секретаріаті Київради протягом 2004-2007 років. Наразі директор ТОВ “Новітні транспортні технології”. 

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні "Єдина команда" за адресою: м. Київ, вул. П. Калнишевського, буд. 7, корп. 6, офіс 978, телефон: 362-82-35. Графік роботи приймальні: Пн- Пт з 10.00 до 18.00. (ідентифікаційний код 40003489). 

Помічники-консультанти: Ковтун Валентина Володимирівна, Наконечна Олена Миколаївна.

Балотування

 • 2015
  мажоритарка
  Київська міська рада 8-го скликання: ЄС. Округ 70
  Обрано
 • 2014
  мажоритарка
  Київська міська рада 7-го скликання: УДАР
  Обрано

Фракції

 • Київська міська рада 8
 • Період не вказано
  Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Робота помічником для:

Верховна Рада 7, На громадських засадах

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу