Фото: Макаренко Михайло

Макаренко Михайло Васильович


Негативні характеристики

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Опозиційна платформа - За життя” номером 29 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування. Член Політичної Ради партії “Опозиційна платформа - За життя”

На виборах Президента України 2019 року був довіреною особою кандидата Юрія Бойка.

Завідувач кафедри акушерства і гінекології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. З 1999 року до теперішнього часу за сумісництвом головний спеціаліст з акушерства та гінекології Департаменту охорони здоров’я. З 1986 до 1997 року був завідуючим відділенням патології вагітних, а з 1997 року до теперішнього часу головний лікар Київського міського пологового будинку №5. 

У 1985-1986 роках - головний лікар Обласного пологового будинку. З 1981 до 1985 року -  завідуючий обсерваційним відділенням міського пологового будинку №3. Раніше працював лікарем акушер-гінекологом лікарні №8.

У 2015 році балотувався до Київської міської ради 8 скликання від партії “Опозиційний Блок” за 101 округом (Солом’янський район). У 2014 році був обраний депутатом Київської міської Ради 7 скликання від партії “УДАР” (№18 у списку), член постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту. 

У 2010-2014 роках - депутат Київської обласної ради 6 скликання від "Партії регіонів", голова постійної комісії з питань охорони здоров’я материнства та дитинства. У 2008 році балотувався до Київської міської ради за списком "Партії регіонів". У 1998 році балотувався до Верховної Ради 3 скликання як самовисуванець.

Закінчив Київський медичний інститут за спеціалізацією лікувальна справа. Кандидат медичних наук. Заслужений лікар України.

Фігурант антикорупційних розслідувань.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Опозиційна платформа - За життя

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Михайло Макаренко придбав нерухомість у Києві та елітне авто на зарплату головного лікаря

  • порушення антикорупційного законодавства: порушення вимог фінансового контролю