Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Муха Вікторія

Муха Вікторія Вʼячеславівна

Рік народження: 1980

Характеристики політика

  • Гречкосійство

Опис політика

25 жовтня 2020 року обрана до Київради за 11 округом набравши. Голова комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій.

Перша у списку партії "УДАР" у Святошинському районі (округ 11) міста Києва на місцеві вибори до Київради 2020.

У 2019 році балотувалася до Верховної Ради України як безпартійна самовисуванка за 218 округом (частини Святошинського та Оболонського районів міста Києва).

Вікторія Муха обрана депутаткою Київської міської ради у 2015 році. Балотувалася у Святошині (округ 94) від партії БПП “Солідарність” як помічниця народного депутата-кнопкодава Олександра Третьякова (БПП), який є фігурантом антикорупціних розслідувань. На платній основі в нардепа Третьякова Муха працює з 2007 року.

Разом з Олександром Третьяковим, Глібом Загорієм та Андрієм Білецьким, Муха намагалися запустити новий політичний бренд “Ми кияни”. Під час формування списків БПП до Київради квота Третьякова була найбільшою, але до Київради потрапила лише його помічниця Муха

У Київраді під час розгляду питання щодо створення музею на Поштовій площі, де знайшли залишки вулиць часів Київської русі, Вікторія Муха наполягала на своїх поправках до проекту рішення, які ускладнювали заснування музею й були на руку забудовнику, котрий планував звести там ТРЦ.

Депутатка була помічена на гречкосійстві. У одній зі столичних шкіл Святошинського району на 1 вересня депутатка роздавала подарункові пакети. Станом на літо 2019 Муха працює директоркою Благодійного фонду Олександра Третьякова.

До цього депутатка Київради вже обиралася в міськраду від партії "УДАР" 2014 року. Пройшла також від Святошинського району (округ №46). Працювала помічницею народної депутатки від БПП Ірини Геращенко теж на платній основі з 2012 до 2014 року.

З листопада 2007 року по квітень 2008 року - керівник Відділу законодавчих ініціатив Департаменту розвитку громадянського суспільства, Громадська організація "Фонд регіональних ініціатив "ГАРТ".

Вікторія Муха кандидувалася в парламент від блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" 2007 року. Але тоді вона йшла під завідомо непрохідним номером 295. Тоді працювала керівницею відділу Центрального виконкому партії "Народний Союз "Наша Україна".

За результатами аналізу руху ЧЕСНО, у 2015 році Муха стала найбіднішою депутаткою Київради.

Закінчила Міжнародний науково-технічний університет за спеціальностями “правознавство” та “міжнародна економіка”. Додатково пройшла “Програму підвищення кваліфікації молодих управлінців Уряду України” за сприяння InWEnt.

Балотування

Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Робота помічником для:

Верховна Рада 7, За строковим трудовим договором на постійній основі
Верховна Рада 8, З поширенням дії Закону України «Про державну службу»
Верховна Рада 8, За строковим трудовим договором на постійній основі

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу