Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Галайчук Вадим

Галайчук Вадим Сергійович

Рік народження: 1971

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

У 2022 році підписав звернення до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій.

У травні 2020-го став одним з інціаторів законопроєкту від “Слуги народу”який фактично офіційно дозволяє непрямий підкуп виборців в умовах пандемії коронавірусу.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 44 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Перший заступник голови Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом.

Засновник та юрист “Hillmont Partners”, адвокат та експерт з конституційного, адміністративного та виборчого права.

Під час президентських виборів 2019 року був головним юристом передвиборчого штабу Володимира Зеленського та його представником у ЦВК.

У 2012-2013 роках керував відділом міжнародних відносин Європейської партії України. Співзасновник ТОВ “Катеринчук, Моор та партнери”, з 2005 до 2016 був старшим партнером цієї компанії.

У 2002-2004 роках - юрист юридичного департаменту Блоку “Наша Україна” та кандидата в президенти Віктора Ющенка.

У 2001 році був стажером в “BKSH & Associates” (Вашингтон). Раніше працював штатним юристом, перекладачем в Американській асоціації юристів в Україні.

З 2014 року член ВГО “Асоціація правників України”, заступник голови Комітету з конституційного права, адміністративного права та прав людини.  

У 2007-2008 роках брав участь в підготовці спостерігачів за виборами у Молдові. Брав участь у численних місіях спостереження в Україні та за кордоном.

Був керівником приймальні “Народний адвокат”. У 1998 році був юридичним радником програми банківського нагляду групи компаній “Барентс” для Національного Банку України.

Закінчив юридичний факультет КНУ ім.Т.Шевченка, отримав ступінь магістра в Університеті штату Мічиган (США).

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
   Слуга народу

  Міжфракційні обʼєднання

  Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
   Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом

  Робота помічником для:

  Верховна Рада 4, На громадських засадах
  Верховна Рада 5, На громадських засадах
  Верховна Рада 6, На громадських засадах
  Верховна Рада 7, На громадських засадах
  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Голосування у Верховній Раді 9

  У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

  Промови у Верховній Раді 9

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу