Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Культенко Артем

Культенко Артем Валерійович

Верховна Рада 9, СЛУГА НАРОДУ, №51 у списку

Опис політика

На місцевих виборах у жовтні 2020-го Культенко став куратором Київщини від “Слуги народу” разом з Олександром Дубінським.

У травні 2020-го став одним з інціаторів законопроєкту від “Слуги народу”який фактично офіційно дозволяє непрямий підкуп виборців в умовах пандемії коронавірусу.

У декларації за 2019 рік задекларував 19 млн грн готівкових коштів.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 51 у списку як безпартійний. Заступник голови однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.

Є співзасновником та керівником ГО “Спілка інвесторів транспортної інфраструктури Києва”, співзасновником ТОВ “Будмашсервіс” (раніше також був генеральним директором) та “Кьортіс груп”.

Також займається кондитерським бізнесом, був чи є власником мереж “Львівські пироги” та “Ваша львівська кав’ярня” у Дарницькому районі Києва. До того займався підприємництвом у сфері мобільного зв’язку.

У 2014 році балотувався до Київської міської ради від “Партії ветеранів Афганістану” як безпартійний за 8 округом (Дарницький район). Був чи є членом ГО “Громадянський корпус”.

Закінчив Полтавський університет споживчої кооперації за спеціальністю “маркетинг”. У 2016 році вступив до Київської духовної семінарії.

За даними журналістів Руху “ЧЕСНО”, його бізнес пов’язаний з ринком МАФів у місті Києві.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу