Фото: Гурін Дмитро

Гурін Дмитро Олександрович


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 218 округу (частина Святошинського та частина Оболонського районів міста Києва) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Підприємець, консультант з суспільних комунікацій та проектів розвитку територій, урбан-активіст. Засновник та керівник ТОВ “Триба”, співзасновник та керівник ГО “Документальна реконструкція”, співзасновник ТОВ “ПР компанія повного циклу “ВК продакшн груп”. 

З 2016 року - радник з комунікацій у Міністерстві охорони здоров’я. Член робочої групи МОЗ з питань запровадження електронного реєстру листків непрацездатності.

З 2002 року працював дизайнером у Москві у студії Артемія Лебедєва. 12 років очолював власну діджитал та рекламну агенцію. Під час Майдану віддалено брав участь у проекті “Хроніка поточних подій”, згодом повернувся в Україну.

Після Майдану почав займатися урбаністичними проектами. Разом з командою архітекторів розробив декілька проектів розвитку депресивних територій в Києві (зокрема, Рибальського півострову) та Баку. 

Отримав в складі авторського колективу друге місце на міжнародному конкурсі на будівлю Музею героїв Небесної сотні. Був чи є волонтером “КиївАрхітектури” та членом експертної ради міжнародного відкритого архітектурного конкурсу “Terra Dignitas”.

Закінчив Приазовський державний технічний університет (м.Маріуполь) за спеціальністю “промислове програмування”.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування