Фото: Москаль Денис

Москаль Денис Денисович


Опис політика

У 2015 році обраний депутатом Київської міської ради від ВО "Батьківщина" на 92 окрузі в Святошинському районі. Член постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики.

Помічений в піарі на день Святого Миколая. У 2017 році увійшов до числа депутатів Київради, які будучи зареєстрованими на засіданнях, не вставляють картки в систему для голосування.

Згідно з декларацією за 2016 рік став одним з найбільших депутатів-землевласників Київради, задекларувавши сумарно 13,5 га, а також увійшов до ТОП-5 депутатів з найбільшою кількістю задекларованої площі нерухомості.

"Наші гроші" називають Москаля бізнес-партнером співзасновниці будівельної компанії "Stolitsa Group" Влади Молчанової, яка була довіреною особою кандидата в президенти Юлії Тимошенко по Святошинському району Києва. У 2007 р. Денис Москаль був керівником ТОВ "Каштанове місто". 

У 2016 році сумарно назапізнювався на засідання Київради за рік на 23 години 25 хвилин. У 2015 році вчасно не подав декларації до Київради й зробив це лише після того, як до нього звернувся рух ЧЕСНО. 

Згідно з моніторингом ЧЕСНО, Москаль міг бути причетним до порушень прав і свобод людини, зокрема, через незаконні забудови на території парку "Сирецький".

У 2014 році балотувався до ВР 8-го скликання від БПП "Солідарність" по мажоритарці. У 2012 році балотувався на виборах до ВР 7-го скликання за списком Партії Зелених України. У 2011-2014 роках очолював Партію Зелених України.

2010 року депутат Київради Денис Москаль оголосив, що його обрано новим головою фракції "Батьківщина", з чим не погодилася чинна голова фракції Тетяна Меліхова, звинувативши Москаля у співпраці із заступником голови Адміністрації президента Віктора Януковича Андрієм Кравцем. В результаті Москаль утворив депутатську групу "Республіка Київ"

Помічник нардепа ВР 6-го скликання від БЮТ Андрія Портнова на громадських засадах. У 2008 році обраний до Київради 6-го скликання від БЮТ.

Громадська приймальня: 03115, м. Київ, вул. Депутатська, 4/6-а, (Святошинський район).

Телефон: (044)2271950.

Години прийому: Пн - пт з 09:00 до 16:00.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: Громадська організація "РЕСПУБЛІКА КИЇВ" (ідентифікаційний код 37728092). Керівник: Якименко Наталія Миколаївна.

Помічники-консультанти:

  • Мартинюк Ірина Олексіївна

  • Парубець Сергій Анатолійович


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • ВО "Батьківщина"

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні

Архів політичної агітації Архів політичної агітації