Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Рубльов Вячеслав

Рубльов Вячеслав Володимирович

Рік народження: 1979

Характеристики політика

  • Гречкосійство

Опис політика

Народний депутат ВРУ 9 (2019). Член Комітету з питань організації держвлади та місцевого самоврядування. Голова підкомітету з питань регіональної політики та місцевих бюджетів. 

У 2022 році підписав звернення до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій.

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

Того ж року Комітет з питань організації держвлади та місцевого самоврядування підтримав проєкт закону №7654. Автором законодавчої ініціативи є Андрій Клочко (“Слуга народу”). Даний нардеп голосував за цей законопрект.

Ця ініціатива — спроба зірвати конкурс на призначення очільника НАБУ. Вона також спрощує процедуру його звільнення. Окрім цього, підтримка такої ініціативи негативно вплине на систему антикорупційних та правоохоронних органів — НАЗК, ДБР, БЕБ.

Рубльова відносять до групи Коломойського всередині фракції "Слуга народу".

У березні 2020-го, під час пандемії коронавірусу, гречкосіявпіарився на коштах з обласного бюджету.

Згідно з аналітикою руху ЧЕСНО за 2019 рік Рубльов був найактивнішим голосувальником  у парламенті 9 скликання серед волинських мажоритарників.

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №20 (Волинська область) як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

У 2015 році був обраний депутатом Волинської обласної ради 7 скликання від партії “УКРОП” за округом №53. Очолював фракцію “УКРОП”.

Радник голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці. З 2015 року - керівник Волинської обласної організації партії “УКРОП” та член політради партії.

З 2014 року працював на посаді директора Волинського обласного навчально-курсового комбінату.

З 2013 року обіймав посаду начальника Луцького міського відділення Пенсійного фонду України.

У 2010 році був обраний депутатом Волинської обласної ради 6 скликання за списком ВО “Батьківщина”

 У 2008-2012 роках був членом ВО “Батьківщина”.

З 2004 по 2013 рік — заступник начальника відділу статистики, моніторингу та прогнозування Волинського обласного центру зайнятості.

З 2001 до 2003 року працював на посадах спеціаліста І категорії, пізніше провідного та головного спеціаліста Костопільського районного центру зайнятості.

Закінчив Костопільське медичне училище, Волинський державний університет ім.Л.Українки та Інститут підвищення кваліфікації Державної служби зайнятості (кваліфікація “Менеджер-економіст”).

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Слуга народу

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу